Program for XXXII Turku Super Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Morning session
Laji 15, 200m free W, G15 |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 15 v |
1 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 2:12.21 | 2:16.21 | |
2 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:12.92 | 2:16.92 | |
3 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 2:18.06 | 2:18.06 | |
4 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 2:14.37 | 2:18.37 | |
5 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 2:14.42 | 2:18.42 | |
6 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 2:15.42 | 2:19.42 | |
7 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 2:20.12 | 2:20.12 | |
8 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 2:17.78 | 2:21.78 | |
9 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 2:20.61 | 2:24.61 | |
10 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 2:22.50 | 2:26.50 | |
11 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 25 m | 2:23.97 | 2:27.97 | |
12 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 2:24.65 | 2:28.65 | |
13 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | 2:24.80 | 2:28.80 | |
14 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | 2:26.10 | 2:30.10 | |
15 | Yli-Jama Iiris | 2003 | ÅSK | 03A354 | 50 m | 2:31.51 | 2:31.51 | |
16 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 2:31.59 | 2:31.59 | |
17 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | 2:27.72 | 2:31.72 | |
18 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 2:28.67 | 2:32.67 | |
19 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 2:28.77 | 2:32.77 | |
20 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 2:29.70 | 2:33.70 | |
21 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | 2:29.88 | 2:33.88 | |
22 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 25 m | 2:31.04 | 2:35.04 | |
23 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | 2:32.57 | 2:36.57 | |
24 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 2:33.01 | 2:37.01 | |
25 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 2:38.22 | 2:38.22 | |
26 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 25 m | 2:35.63 | 2:39.63 | |
27 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 2:35.76 | 2:39.76 | |
28 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 25 m | 2:46.27 | 2:50.27 | |
29 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 25 m | 2:49.56 | 2:53.56 | |
30 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 50 m | 3:00.04 | 3:00.04 | |
31 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 25 m | 2:57.59 | 3:01.59 | |
32 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | 2:59.50 | 3:03.50 | |
33 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 3:01.62 | 3:05.62 | |
34 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 3:09.93 | 3:13.93 | |
35 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 3:24.68 | 3:24.68 | |
36 | Loo Emma | 2004 | ÅSK | 04B129 | 50 m | 3:31.66 | 3:31.66 | |
37 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 3:28.91 | 3:32.91 | |
38 | Riquelme Mac Donald Ada | 2006 | ÅSK | 06A833 | 25 m | |||
39 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | |||
40 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 25 m | |||
41 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | |||
42 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 25 m | |||
43 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m |
16 - 99 v |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 2:01.27 | 2:05.27 | |
2 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 25 m | 2:03.81 | 2:07.81 | |
3 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 2:11.02 | 2:15.02 | |
4 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | 2:17.00 | 2:17.00 | |
5 | Jaamul Kristina Maria | 2000 | KALEVI | 50 m | 2:17.11 | 2:17.11 | ||
6 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 2:20.93 | 2:20.93 | |
7 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 2:20.75 | 2:24.75 | |
8 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 2:25.95 | 2:25.95 | |
9 | Kalliomäki Sanni | 2000 | ÅSK | 00A820 | 25 m | 2:23.57 | 2:27.57 | |
10 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 2:34.16 | 2:34.16 | |
11 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 50 m | 2:39.77 | 2:39.77 | |
12 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 25 m | 2:40.29 | 2:44.29 | |
13 | Laaksonen Vilja | 2002 | JUK | 02A941 | 25 m | 2:46.16 | 2:50.16 | |
14 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | |||
15 | Pitkänen Laura | 2002 | JUK | 02B208 | 25 m | |||
16 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:58 |