Program for Øst Junior/senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Senior: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 |
Dansk Rekord Junior: Amalie Emma Thomsen (1994) 4:14.61 2010-07-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:15.20 | |
2 | 338 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:20.28 | |
3 | 187 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:20.73 | |
4 | 163 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:22.86 | |
5 | 384 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:24.22 | |
6 | 270 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:25.15 | |
7 | 361 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 4:26.14 | |
8 | 359 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:28.44 | |
9 | 385 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:32.22 | |
10 | 153 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 4:33.35 | |
11 | 98 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:33.56 | |
12 | 232 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:33.85 | |
13 | 380 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 4:34.29 | |
14 | 364 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:35.30 | |
15 | 398 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 4:35.36 | |
16 | 89 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 4:36.73 | |
17 | 263 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 4:36.74 | |
18 | 176 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 4:36.80 | |
19 | 194 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:38.84 | |
20 | 221 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 4:38.99 | |
21 | 275 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 4:39.63 | |
22 | 310 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 4:40.58 | |
23 | 367 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 4:42.34 | |
24 | 326 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 4:42.72 | |
25 | 305 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 4:42.77 | |
26 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:42.94 | |
27 | 284 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 4:42.96 | |
28 | 172 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 4:42.98 | |
29 | 365 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 4:46.52 | |
30 | 242 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 4:46.83 | |
31 | 47 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 4:47.56 | |
32 | 230 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 4:47.60 | |
33 | 248 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 4:47.90 | |
34 | 323 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 4:47.96 | |
35 | 281 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 4:48.04 | |
36 | 150 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 4:48.81 | |
37 | 173 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 4:48.84 | |
38 | 17 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 4:49.55 | |
39 | 180 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 4:49.79 | |
40 | 269 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 4:51.31 | |
41 | 58 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 4:51.55 | |
42 | 368 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 4:52.03 | |
43 | 315 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 4:52.28 | |
44 | 362 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 4:53.59 | |
45 | 174 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 4:53.85 | |
46 | 285 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 4:54.12 | |
47 | 260 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 4:54.16 | |
48 | 10 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 50 m | 4:54.59 | |
49 | 433 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 4:56.52 | |
50 | 426 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 4:56.90 | |
51 | 161 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 4:58.18 | |
52 | 118 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 4:58.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 marts 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:38 |