Program for Øst Junior/senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 20, 200m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Senior: Daniel Skaaning (1993) 2:00.80 2017-04-02 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 2:03.49 2011-06-28 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:01.47 | |
2 | 304 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:04.65 | |
3 | 375 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERD | 9919AD | 50 m | 2:07.73 | |
4 | 64 | Srensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:08.01 | |
5 | 36 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:09.16 | |
6 | 388 | Nrgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERD | 0053AE | 50 m | 2:10.97 | |
7 | 262 | Srensen Mads Hauge | 1997 | KGE | 9775AE | 50 m | 2:11.62 | |
8 | 134 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:12.09 | |
9 | 249 | Brnnicke Philip Krogh | 2000 | KGE | 0075AI | 50 m | 2:12.19 | |
10 | 366 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 2:13.74 | |
11 | 131 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 2:13.85 | |
12 | 92 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 2:14.18 | |
13 | 289 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:14.99 | |
14 | 217 | Langvad Rasmus | 2000 | VEST | 0045AD | 50 m | 2:15.26 | |
15 | 300 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:16.34 | |
16 | 308 | Mller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:16.80 | |
17 | 297 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:17.23 | |
18 | 178 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERD | 0231AD | 50 m | 2:18.29 | |
19 | 299 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 2:18.72 | |
20 | 313 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:19.24 | |
21 | 94 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 2:19.37 | |
22 | 256 | Kaya Mert | 2001 | KGE | 0193AF | 50 m | 2:21.30 | |
23 | 71 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:22.66 | |
24 | 129 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:23.45 | |
25 | 117 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGR | 0137AM | 50 m | 2:23.52 | |
26 | 196 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:27.59 | |
27 | 113 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGR | 0237AK | 50 m | 2:28.13 | |
28 | 215 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:29.49 | |
29 | 348 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 2:29.82 | |
30 | 273 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:30.82 | |
31 | 23 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:32.28 | |
32 | 429 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:32.87 | |
33 | 267 | Hansen Gustav Haugrd | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:33.35 | |
34 | 423 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRD | 0215AL | 50 m | 2:36.67 | |
35 | 245 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERD | 0257AL | 50 m | 2:41.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 marts 2018 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:38 |