2020-04-09   10:05:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Supermarket Cup 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 18
Heatlista 
 
  Tävling  Ica Supermarket Cup - 2018    Utskriftsdatum  24 februari 2018   
  Tävlingsort  Osby    Utskriftstid  18:14   
  Arrangör  Osby Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 februari 2018         
 
 
 
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
30  Henri Moreau  2006  AJ5106  KLIPPAN    25m   
132  Michal Szczesniak  2002  AD9902  SK STIMMET    25m  1:44.36 
69  Isak Andersson  2007  AC5307  OSBY SS    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
137  Emil Lindholm  2002  AX5502  SÖSDALA SS    25m  1:30.33 
136  Felix Jahnke  1998  AF9598  SÖSDALA SS    25m  1:19.20 
74  Fabian Claeson  2002  AR7902  OSBY SS    25m  1:24.61 
138  Mattias Wilson  2003  AQ2703  SÖSDALA SS    25m  1:37.59 
               

 
Heat 3 (5) (12 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
92  Oscar Nord  2006  AE5506  OSBY SS    25m  1:42.23 
82  Vincent Johnson  2006  AD3506  OSBY SS    25m  1:35.92 
123  Alexander Ljungdahl  2006  AI0306  SK STIMMET    25m  1:24.70 
17  Karl Oredsson  2006  AD9706  SS DELFIN    25m  1:26.90 
87  Erik Moberg  2006  AD3106  OSBY SS    25m  1:41.26 
126  Samuel Nilsson  2006  AE3906  SK STIMMET    25m  1:49.98 

 
Heat 4 (5) (13 - 14 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
73  Alfred Cato  2004  AA4904  OSBY SS    25m  1:43.21 
125  Sebastian Ljungdahl  2004  AT9704  SK STIMMET    25m  1:32.58 
66  Henry Forsberg  2004  AD8704  MARKARYD    25m  1:21.57 
110  Ville Nordqvist  2004  AF2304  S 71    25m  1:29.08 
76  Sebastian Claesson  2005  AB9907  OSBY SS    25m  1:33.98 
               

 
Heat 5 (5) (15 år och äldre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Vincent Möller  2003  AB2103  SS DELFIN    25m  1:15.64 
93  Andreas Nordh  1991  AN6591  OSBY SS    25m  1:10.70 
Tim Berthelsson  2000  AJ1700  SS DELFIN    25m  1:02.99 
130  David Schuldt  2002  AF5902  SK STIMMET    25m  1:08.01 
146  Erik Wiloboken  2002  AC9302  ÄLMHULT    25m  1:13.86 
147  Johan Wiloboken  1999  AM1799  ÄLMHULT    25m  1:16.86 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 februari 2018 
Licensierad till: Osby Simsällskap  Utskriftstid  18:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner