Startliste for UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 22, 200m Medley Damer |
SR: Louise Hansson (1996) 2:06.29 2015-11-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 2:28.36 | |
2 | 319 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 2:30.05 | |
3 | 134 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:30.36 | |
4 | 17 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:30.59 | |
5 | 80 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:31.54 | |
6 | 103 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 2:32.70 | |
7 | 95 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:32.90 | |
8 | 49 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 2:33.41 | |
9 | 297 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:33.73 | |
10 | 145 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 2:33.77 | |
11 | 150 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:34.28 | |
12 | 288 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 2:35.05 | |
13 | 294 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:35.30 | |
14 | 261 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:36.04 | |
15 | 300 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 2:36.25 | |
16 | 322 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:36.78 | |
17 | 149 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 2:36.92 | |
18 | 235 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 2:37.01 | |
19 | 209 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:37.31 | |
20 | 219 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:38.50 | |
21 | 202 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:38.94 | |
22 | 19 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:38.96 | |
23 | 265 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:39.69 | |
24 | 236 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 2:39.97 | |
25 | 231 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 2:40.40 | |
26 | 170 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 2:40.69 | |
27 | 192 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 2:41.50 | |
28 | 61 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 2:41.51 | |
29 | 237 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 2:41.74 | |
30 | 23 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 2:41.77 | |
31 | 26 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:43.23 | |
32 | 124 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:43.65 | |
33 | 233 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 2:43.67 | |
34 | 14 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 2:45.43 | |
35 | 137 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:46.03 | |
36 | 317 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | aj2604 | 25 m | 2:46.13 | |
37 | 208 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:46.52 | |
38 | 203 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | 2:46.74 | |
39 | 254 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 2:46.76 | |
40 | 248 | Thunberg Ellen | 2001 | ÄNGELHOLM | BC7401 | 25 m | 2:47.90 | |
41 | 28 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 2:48.51 | |
42 | 182 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 2:49.26 | |
43 | 129 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 25 m | 2:50.52 | |
44 | 76 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 2:52.78 | |
45 | 205 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 2:53.16 | |
46 | 274 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 2:53.63 | |
47 | 15 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 2:56.33 | |
48 | 186 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 2:56.49 | |
49 | 33 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 2:56.84 | |
50 | 3 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 2:57.10 | |
51 | 312 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | 2:57.13 | |
52 | 11 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 2:57.20 | |
53 | 246 | Persson Erica | 2005 | ÄNGELHOLM | BA5605 | 25 m | 2:57.29 | |
54 | 34 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 2:57.85 | |
55 | 174 | Ringström Ebba | 2004 | SK TRITON | AE0604 | 25 m | 2:58.15 | |
56 | 177 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 2:58.44 | |
57 | 216 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 2:58.85 | |
58 | 220 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 3:00.10 | |
59 | 39 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 3:00.13 | |
60 | 309 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 3:00.21 | |
61 | 189 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:02.04 | |
62 | 211 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 3:02.76 | |
63 | 43 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LÖDDE | AS8204 | 25 m | 3:04.20 | |
64 | 252 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 3:04.87 | |
65 | 286 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 3:07.45 | |
66 | 41 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 3:08.38 | |
67 | 123 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 3:09.70 | |
68 | 281 | Nilsson-Halvardsson Hilda | 2005 | SJÖBO SS | AL6805 | 25 m | 3:10.00 | |
69 | 276 | Berild Andersen Victoria | 2003 | SJÖBO SS | BQ8603 | 25 m | 3:13.00 | |
70 | 44 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 3:20.86 | |
71 | 207 | Thern Emelie | 2004 | VELLINGE-N | BV4404 | 25 m | 3:25.12 | |
72 | 197 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | 3:29.00 | |
73 | 201 | Sjögren Annika | 2004 | VELLINGE-N | BT1804 | 25 m | 3:41.24 | |
74 | 194 | Lennartsson Julia | 2005 | VELLINGE-N | BJ5205 | 25 m | 3:55.57 | |
75 | 40 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 25 m | ||
76 | 289 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | BG7405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 27 januari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 08:18 |