Program för ICA Kvantum Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
ICA Kvantum Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
12:17 |
|
|
Arrangör |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Isabelle Nordberg |
2005 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
64 |
2 |
Linnea Folkesson |
2003 |
CC9403 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
52 |
3 |
Emelie Ekstam Linder |
2003 |
BK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
153 |
4 |
Anna Forslund |
2006 |
BP4206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
173 |
5 |
Tindra Vahermägi |
2006 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
April Dögg Ingvadottir |
2005 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
57 |
2 |
Agnes Hultin |
2005 |
BO3605 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
53.78 |
19 |
3 |
Sofia Saranen |
2006 |
AI1806 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
48.53 |
143 |
4 |
Junie Jansson Östlund |
2006 |
BF9806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.70 |
60 |
5 |
Embla Sipinen |
2005 |
BP5805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
57.95 |
174 |
6 |
Moa Elmström Vestin |
2006 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Elin Söderlund |
2006 |
AJ6206 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
45.31 |
34 |
2 |
Tindra Bärgård |
2006 |
AB8606 |
SK ENA |
|
25m |
45.06 |
198 |
3 |
Lora Encheva |
2004 |
BV9204 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
43.70 |
26 |
4 |
Emilia Torgén |
2005 |
BR5805 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
44.31 |
81 |
5 |
Liv Boman |
2005 |
BG2605 |
SALA SS |
|
25m |
45.07 |
37 |
6 |
Linnea Alvin |
2006 |
AJ1606 |
SK ENA |
|
25m |
47.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Thilde Roshag |
2006 |
AH3806 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
43.22 |
192 |
2 |
Thea Lundgren |
2006 |
AP7806 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
41.96 |
12 |
3 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
39.75 |
187 |
4 |
Lovis Westman |
2003 |
BA1403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
40.37 |
188 |
5 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
42.12 |
108 |
6 |
Linnea Malm |
2005 |
AS2405 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
43.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Ellen Sundquist |
2006 |
AU8406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
39.27 |
11 |
2 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
37.85 |
14 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
35.81 |
13 |
4 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
37.71 |
28 |
5 |
Ellen Martinez Molina |
2006 |
BL0406 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
38.84 |
79 |
6 |
Leia Eriksson |
2004 |
BB6804 |
SALA SS |
|
25m |
39.57 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
12:17 |
|