2018-07-17   05:46:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Årgangscuppen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Årgangscuppen 2018    Udskriftsdato  09 februar 2018   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  HSK, GSC & Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 februar 2018         
 
 
 
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
449  Isabella Ludvigsen  2005  0564AF  SIGMA    25m  59:59.05 
228  Maja Damkjær Bartels  2006  0656AL  GLADSAXE    25m  59:59.05 
66  Anna R. Strøbek  2005  0586AJ  GENTOFTE    25m  59:59.05 
411  Amalie Backhausen  2006  0676AL  KVIK    25m  59:59.05 
378  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VAT CPH    25m  59:59.05 
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
219  Patricia Petersen  2005  0526AA  LYNGBY    25m  59:59.05 
277  Ana Rosa Kragh  2005  0518AD  HOVEDSTAD    25m  59:59.05 
452  Astrid Mulipola  2006  0696AG  SIGMA    25m  59:59.04 
233  Luna Christensen  2005  0566AC  GLADSAXE    25m  59:59.04 
48  Anne Sofie Evald  2004  0486AC  GENTOFTE    25m  59:59.04 
404  Mille Maxwell Berthou  2005  0534AA  KVIK    25m  59:59.04 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
390  Schastine Skifter Tabor  2005  0598AB  VAT CPH    25m  59:59.04 
85  Karoline Hansfort  2006  0668AM  AGF    25m  59:59.05 
221  Emily Reuter  2006  0688AE  LYNGBY    25m  59:59.04 
274  Laura Vangkilde  2004  0422AC  HOVEDSTAD    25m  59:59.04 
458  Emma Stoltz  2004  0448AE  SIGMA    25m  59:59.03 
229  Sara Damkjær Bartels  2004  0478AC  GLADSAXE    25m  59:59.03 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
67  Molly Sczzepanski  2006  0662AJ  GENTOFTE    25m  59:59.03 
418  Tanja-Marie Mathies  2004  0408AQ  KVIK    25m  59:59.03 
360  Nønne Christensen  2004  0486AM  VAT CPH    25m  59:59.03 
73  Cathrine Birkebæk  2004  0478AG  AGF    25m  59:59.03 
213  Isabella Ravn Jensen  2004  0404AM  LYNGBY    25m  59:59.03 
270  Coco Li Fuhrmann  2006  0678AC  HOVEDSTAD    25m  59:59.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 februar 2018 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark