2018-07-23   19:46:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Årgangscuppen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 8
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Årgangscuppen 2018    Udskriftsdato  09 februar 2018   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  HSK, GSC & Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 februar 2018         
 
 
 
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
253  William Bendix Schmidt  2005  0587AE  GLADSAXE    25m  59:59.05 
61  August Arup Neergaard  2005  0571AB  GENTOFTE    25m  59:59.05 
410  Frederik Grove Ankerdal  2005  0539AF  KVIK    25m  59:59.05 
368  Nicholas Simson  2005  0527AB  VAT CPH    25m  59:59.05 
91  Nicolai N. H. Sørensen  2006  0665AH  AGF    25m  59:59.05 
206  Max Bendixen  2007  0745AI  LYNGBY    25m  59:59.05 

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
279  Magnus Steen Andersen  2006  0679AA  HOVEDSTAD    25m  59:59.05 
443  Sebastian Sand Gottlieb  2005  0511AD  SIGMA    25m  59:59.05 
240  Carl Krabbe Heldgaard  2004  0431AI  GLADSAXE    25m  59:59.04 
44  Oskar Clausen  2004  0461AQ  GENTOFTE    25m  59:59.04 
398  Niklas Wiese Dobel  2004  0433AB  KVIK    25m  59:59.04 
379  Matias Munkholm  2004  0435AB  VAT CPH    25m  59:59.04 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
74  Thor Bruun Bisgaard  2005  0569AA  AGF    25m  59:59.04 
198  Michael Halck  2004  0495AD  LYNGBY    25m  59:59.04 
261  Jet Li Fuhrmann  2004  0487AJ  HOVEDSTAD    25m  59:59.04 
437  Jonathan Beck  2004  0497AA  SIGMA    25m  59:59.04 
226  Zilas Aarestrup  2003  0385AG  GLADSAXE    25m  59:59.03 
70  Christopher G. Trandum  2003  0313AI  GENTOFTE    25m  59:59.03 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
402  Carl Heyn Stage  2003  0331AD  KVIK    25m  59:59.03 
382  Sebastian Rasmussen  2003  0343AE  VAT CPH    25m  59:59.03 
82  Malthe Glent-Thule  2007  0783AG  AGF    25m  59:59.03 
193  Valdemar Ditlev Kragh  2003  0337AD  LYNGBY    25m  59:59.03 
262  Valdemar Brøns  2003  0341AC  HOVEDSTAD    25m  59:59.03 
459  Alexander Tullberg  2003  0377AA  SIGMA    25m  59:59.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 februar 2018 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark