2018-09-24   11:45:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Årgangscuppen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 4
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Årgangscuppen 2018    Udskriftsdato  09 februar 2018   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  HSK, GSC & Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 februar 2018         
 
 
 
Løb 4, 400m Medley Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
80  Anders Sanggaard  2005  0519AH  AGF    25m  59:59.05 
207  Mads Emil Christiansen  2006  0611AH  LYNGBY    25m  59:59.05 
278  Gustav Steen Andersen  2006  0689AA  HOVEDSTAD    25m  59:59.05 
456  Tobias Rosengaard  2005  0511AB  SIGMA    25m  59:59.05 
227  William Bogø Andersen  2005  0559AF  GLADSAXE    25m  59:59.05 
57  Carl Emil Lundgaard  2005  0591AA  GENTOFTE    25m  59:59.05 

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
396  Casper Puggaard  2005  0593AA  KVIK    25m  59:59.05 
373  Mohammed Ghizzaui  2003  0371AG  VAT CPH    25m  59:59.05 
78  Linus Folke Jensen  2004  0427AO  AGF    25m  59:59.04 
220  Jonathan Piontek  2005  0525AG  LYNGBY    25m  59:59.04 
268  Sebastian Greisen  2004  0487AD  HOVEDSTAD    25m  59:59.04 
447  Mads Liechti  2004  0491AN  SIGMA    25m  59:59.04 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
255  Frederik Stender-Petersen  2005  0597AE  GLADSAXE    25m  59:59.04 
42  Valdemar Birn-Bringgaard  2004  0495AL  GENTOFTE    25m  59:59.04 
412  Mathias Christensen  2004  0489AE  KVIK    25m  59:59.04 
384  Oscar Vinge-Maigaard  2007  0751AA  VAT CPH    25m  59:59.04 
81  Markus Toft  2003  0377AK  AGF    25m  59:59.03 
194  Christoffer W Frederiksen  2003  0363AG  LYNGBY    25m  59:59.03 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
264  Carl Emil Hertz Bugge  2003  0315AC  HOVEDSTAD    25m  59:59.03 
440  Christian Boutrup  2003  0337AA  SIGMA    25m  59:59.03 
244  Niels Krogh-Olsen  2004  0449AK  GLADSAXE    25m  59:59.03 
65  Christoffer Skinhøj  2003  0313AD  GENTOFTE    25m  59:59.03 
401  Joakim Køhn  2003  0375AE  KVIK    25m  59:59.03 
386  Andreas Stampe Dalgaard  2004  0449AD  VAT CPH    25m  59:59.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 februar 2018 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark