2018-09-26   08:59:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Årgangscuppen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Årgangscuppen 2018    Udskriftsdato  09 februar 2018   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  HSK, GSC & Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 februar 2018         
 
 
 
Løb 3, 400m Medley Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
222  Laura Cecilie Salling  2006  0678AE  LYNGBY    25m  59:59.05 
393  Matilde Maagøe  2007  0706AA  HOVEDSTAD    25m  59:59.05 
452  Astrid Mulipola  2006  0696AG  SIGMA    25m  59:59.05 
251  Kamma Rasmussen  2006  0686AD  GLADSAXE    25m  59:59.05 
58  Alba Mantoni  2006  0632AK  GENTOFTE    25m  59:59.05 
411  Amalie Backhausen  2006  0676AL  KVIK    25m  59:59.05 

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
374  Sarah Gudme  2007  0738AE  VAT CPH    25m  59:59.05 
               
218  Alma Olivarius  2005  0532AF  LYNGBY    25m  59:59.04 
290  Josefine Zebitz  2004  0454AI  HOVEDSTAD    25m  59:59.04 
451  Caroline Bach Mindested  2005  0592AF  SIGMA    25m  59:59.04 
259  Ellen Marie Ulrich-Jørgen  2005  0544AA  GLADSAXE    25m  59:59.04 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
62  Kristine Nilsson Norby  2005  0534AC  GENTOFTE    25m  59:59.04 
409  Caroline Koch  2005  0536AC  KVIK    25m  59:59.04 
361  Sofie Bruun Høvring  2004  0408AB  VAT CPH    25m  59:59.04 
84  Lucia Ruiz Gadegaard  2006  0638AC  AGF    25m  59:59.05 
201  Fiona Andrea Have  2004  0402AG  LYNGBY    25m  59:59.03 
271  Ofelia Vejsager Nøddekær  2005  0582AF  HOVEDSTAD    25m  59:59.03 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
441  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  SIGMA    25m  59:59.03 
256  Viktoria Freja Sørensen  2004  0476AA  GLADSAXE    25m  59:59.03 
47  Asta Poulsen Dolan  2004  0414AH  GENTOFTE    25m  59:59.03 
423  Elisabeth Roskær  2004  0464AC  KVIK    25m  59:59.03 
366  Hannah B. Pedersen  2005  0574AD  VAT CPH    25m  59:59.03 
86  Ida Emilie Hindberg  2005  0528AQ  AGF    25m  59:59.04 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 februar 2018 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark