2018-09-26   08:59:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Årgangscuppen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 11
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Årgangscuppen 2018    Udskriftsdato  09 februar 2018   
  Stævne by  Birkerød    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  HSK, GSC & Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 februar 2018         
 
 
 
Løb 11, 100m Butterfly Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
208  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  59:59.05 
281  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  59:59.05 
457  Cecilie Rud  2006  0694AC  SIGMA    25m  59:59.05 
234  Monika Dragieva  2006  0688AH  GLADSAXE    25m  59:59.05 
45  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  59:59.05 
415  Emma Hansen  2007  0742AB  KVIK    25m  59:59.05 

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
380  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VAT CPH    25m  59:59.05 
               
215  Kathrine E. Larsen  2005  0584AM  LYNGBY    50m  59:59.04 
284  Rebecca Petersen  2005  0572AD  HOVEDSTAD    25m  59:59.04 
438  Agnete Boelt  2006  0652AD  SIGMA    25m  59:59.04 
245  Nikoline Marie Lange  2005  0594AF  GLADSAXE    25m  59:59.04 

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
54  Alberte Kreiser-Petersen  2005  0596AO  GENTOFTE    25m  59:59.04 
407  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  59:59.04 
376  Liva Lund Hansen  2005  0542AE  VAT CPH    25m  59:59.04 
84  Lucia Ruiz Gadegaard  2006  0638AC  AGF    25m  59:59.04 
200  Laura Borre Jacobsen  2004  0488AD  LYNGBY    25m  59:59.03 
276  Olivia Callesen  2004  0432AK  HOVEDSTAD    25m  59:59.03 

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
441  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  SIGMA    25m  59:59.03 
256  Viktoria Freja Sørensen  2004  0476AA  GLADSAXE    50m  59:59.03 
71  Josephine Holst Vinther  2004  0432AC  GENTOFTE    25m  59:59.03 
408  Alma Heyn Stage  2004  0462AC  KVIK    25m  59:59.03 
361  Sofie Bruun Høvring  2004  0408AB  VAT CPH    25m  59:59.03 
75  Sarah Carugati  2004  0466AG  AGF    25m  59:59.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 februar 2018 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark