Program för Luciasimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Gren 16, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 59.80 | |
2 | 279 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 50 m | 1:00.20 | |
3 | 84 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:00.47 | |
4 | 83 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 1:00.99 | |
5 | 171 | Gutierrez Johan | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 1:01.49 | |
6 | 235 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:06.20 | |
7 | 180 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 1:10.07 | |
8 | 157 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 1:10.23 | |
9 | 252 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:14.14 | |
10 | 227 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:15.04 | |
11 | 155 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 1:17.51 | |
12 | 125 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 1:18.37 | |
13 | 71 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | 1:18.86 | |
14 | 117 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 1:18.92 | |
15 | 154 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:19.34 | |
16 | 77 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 1:19.83 | |
17 | 17 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:20.22 | |
18 | 244 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:20.52 | |
19 | 239 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:21.71 | |
20 | 222 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:22.72 | |
21 | 242 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:23.33 | |
22 | 131 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 25 m | 1:31.76 | |
23 | 7 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 1:33.87 | |
24 | 306 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 1:42.44 | |
25 | 90 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 50 m | 1:43.18 | |
26 | 172 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 50 m | ||
27 | 200 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | ||
28 | 292 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | ||
29 | 293 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | ||
30 | 297 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | ||
31 | 298 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | ||
32 | 303 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | ||
33 | 304 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | ||
34 | 305 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 17 december 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:47 |