2018-10-17   22:38:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Kristianstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 27/1

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
67  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:12.75   
131  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:15.18   
108  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:16.15   
140  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:18.65   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:21.73   
112  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  1:24.24   
16 år 
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
21  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:17.92   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:20.30   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:20.33   
17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:27.28   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:28.36   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:29.57   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:30.03   
15 år 
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:17.94   
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:19.57   
116  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:19.63   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:20.70   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:20.80   
91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:22.92   
148  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:25.34   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:27.94   
111  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:32.72   
10  133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:32.88   
11  19  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:39.12   
12  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:43.04   
13  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  1:46.76   
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:21.24   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:23.06   
121  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:26.53   
138  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:28.37   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:28.56   
136  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  1:28.61   
98  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  1:34.18   
93  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:34.64   
118  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  1:39.19   
10  145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:41.57   
11  52  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:44.36   
12  159  Hildingsson Tilda  2004  BROMÖLLA  BU2804  25 m  1:46.68   
13 år 
Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:20.37   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:31.99   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:33.02   
107  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:35.06   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:41.41   
160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  1:42.89   
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  50 m  1:45.53   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:46.42   
73  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:48.23   
10  56  Albinsson Johanna  2005  KSLS  BI1205  25 m  1:48.73   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner