2018-08-17   07:33:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Kristianstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
97  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:12.01   
140  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:12.06   
109  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  2:20.04   
26  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  2:21.02   
112  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  2:23.06   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:30.08   
16 år 
37  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  2:12.24   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:14.81   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:20.50   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:21.69   
119  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  2:25.20   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  2:27.48   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:27.98   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  2:28.28   
30  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  2:29.71   
15 år 
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:08.01   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  2:17.36   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  2:17.85   
95  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:20.50   
39  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:21.54   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  2:22.94   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:23.15   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  2:24.82   
133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  2:25.98   
10  92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:26.91   
11  31  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  2:26.99   
12  91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:28.57   
13  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  2:32.95   
14  85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:33.26   
15  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  2:47.54   
16  134  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  50 m  2:51.14   
17  148  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m     
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  2:14.50   
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:17.71   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:18.01   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:18.56   
121  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  2:25.07   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:27.71   
117  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  2:34.02   
138  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  2:34.86   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  2:38.00   
10  136  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  2:39.49   
11  48  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  2:39.80   
12  115  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  2:43.66   
13  93  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  2:46.30   
14  52  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  2:46.40   
15  59  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  2:52.52   
16  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  3:24.05   
13 år 
24  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  2:28.08   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  2:41.19   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  2:41.47   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  2:43.31   
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  2:44.68   
99  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  50 m  2:45.16   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  2:52.75   
73  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  3:25.69   
63  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  3:28.94   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
2_S
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  59.53   
20  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:03.38   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:04.44   
35  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:04.45   
114  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:05.21   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:06.42   
69  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  50 m  1:33.88   
16 år 
29  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:12.42   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:13.82   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:15.40   
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  57.66   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:03.99   
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  1:04.02   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:04.58   
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:06.44   
43  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:06.59   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:08.72   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:09.44   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:14.36   
10  68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:14.65   
11  103  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:18.89   
12  144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  1:19.56   
14 år 
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:08.45   
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  1:12.59   
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:13.81   
151  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:14.31   
161  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  1:18.07   
156  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:19.93   
122  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  1:21.82   
42  Jellbom Axel  2004  KK KARPEN  AG5504  25 m  1:46.92   
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:18.98   
127  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:30.92   
79  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m  1:38.39   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
67  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:12.75   
131  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:15.18   
108  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:16.15   
140  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:18.65   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:21.73   
112  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  1:24.24   
16 år 
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
21  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:17.92   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:20.30   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:20.33   
17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:27.28   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:28.36   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:29.57   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:30.03   
15 år 
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:17.94   
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:19.57   
116  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:19.63   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:20.70   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:20.80   
91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:22.92   
148  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:25.34   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:27.94   
111  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:32.72   
10  133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:32.88   
11  19  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:39.12   
12  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:43.04   
13  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  1:46.76   
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:21.24   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:23.06   
121  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:26.53   
138  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:28.37   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:28.56   
136  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  1:28.61   
98  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  1:34.18   
93  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:34.64   
118  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  1:39.19   
10  145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:41.57   
11  52  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:44.36   
12  159  Hildingsson Tilda  2004  BROMÖLLA  BU2804  25 m  1:46.68   
13 år 
Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:20.37   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:31.99   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:33.02   
107  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:35.06   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:41.41   
160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  1:42.89   
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  50 m  1:45.53   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:46.42   
73  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:48.23   
10  56  Albinsson Johanna  2005  KSLS  BI1205  25 m  1:48.73   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
4_S
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.12   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  3:01.22   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m     
16 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:32.63   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  2:57.43   
126  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  2:58.95   
15 år 
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  2:48.13   
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:49.93   
84  Löndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  2:55.54   
144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  2:58.63   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  3:10.35   
14 år 
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  2:52.36   
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:54.23   
122  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  2:54.67   
89  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  50 m  3:55.06   
13 år 
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  3:16.36   
127  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  50 m  3:30.22   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
5_S
Gren 5, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
131  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  5:25.36   
67  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  5:25.49   
51  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  6:11.81   
53  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m     
16 år 
37  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  5:24.15   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  5:26.33   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  5:46.97   
15 år 
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  5:21.18   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  5:34.16   
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m     
14 år 
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  5:39.36   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  6:00.88   
13 år 
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
6_S
Gren 6, 1500m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  17:48.29   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  18:03.39   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  18:05.74   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  18:29.05   
137  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  18:50.39   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  19:55.86   
161  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  22:48.02   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  22 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  10:40 
 
7_S
Gren 7, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
101  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  9:12.08   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  9:29.59   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  10:31.36   
16 år 
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  9:02.62   
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  9:15.27   
126  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  11:06.21   
27  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m     
15 år 
132  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  9:14.05   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  9:28.59   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  10:36.25   
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m     
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m     
14 år 
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  9:52.00   
156  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  11:36.86   
50  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  12:47.38   
158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m     
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  9:54.15   
79  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m     
155  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m     
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
8_S
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
108  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  2:33.17   
53  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:53.12   
16 år 
90  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:34.08   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:42.38   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  3:02.89   
41  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  3:17.57   
15 år 
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  2:33.33   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m     
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
9_S
Gren 9, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.59   
20  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  2:25.56   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  2:27.23   
114  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  2:28.60   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  2:38.27   
124  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  50 m  2:38.62   
16 år 
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  2:30.01   
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  2:32.19   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:32.79   
137  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  2:37.15   
29  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  2:40.58   
126  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  2:46.06   
125  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  25 m  2:49.04   
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:13.55   
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:23.56   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:25.05   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:27.37   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:28.03   
43  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:32.66   
84  Löndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  2:41.17   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  2:42.07   
144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  2:46.98   
14 år 
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:26.70   
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:29.76   
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  2:37.48   
16  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  2:39.89   
151  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  2:42.14   
15  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  2:55.52   
89  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  3:03.84   
158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  3:09.45   
105  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  3:22.88   
10  153  Härjesten Hugo  2004  RINGSJÖ SK  AV0504  25 m     
13 år 
127  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  2:56.42   
155  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  3:03.24   
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  3:30.76   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
10_S
Gren 10, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
140  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  4:32.52   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  4:33.34   
67  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  4:44.12   
76  Rosengren Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  4:46.19   
51  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  4:54.64   
112  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  5:01.23   
16 år 
37  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  4:41.16   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  4:43.37   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  4:53.17   
119  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  4:57.10   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  4:59.17   
21  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  5:06.96   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  5:16.14   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  5:19.03   
30  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  5:19.36   
10  17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  5:20.59   
15 år 
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  4:33.46   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  4:49.72   
130  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  4:52.08   
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  4:52.63   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  4:52.98   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  5:05.21   
133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  5:11.91   
116  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  5:12.10   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  50 m  5:18.53   
10  134  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  50 m  6:08.48   
11  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m     
14 år 
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  4:46.19   
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  4:46.71   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  4:52.56   
136  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  5:22.87   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  5:35.52   
115  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  5:45.23   
52  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  5:46.93   
138  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  5:48.17   
59  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  6:07.10   
10  118  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  6:07.88   
11  22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m     
13 år 
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  5:41.06   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  5:49.32   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  5:59.49   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  6:16.97   
24  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m     
56  Albinsson Johanna  2005  KSLS  BI1205  25 m     
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m     
63  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m     
99  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m     
10  160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
11_S
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:03.97   
101  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  1:04.44   
114  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:06.08   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:09.18   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:09.53   
35  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:09.77   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:14.76   
69  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m  1:24.24   
16 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:01.99   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:09.20   
126  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  1:13.86   
27  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:14.34   
125  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  25 m  1:26.36   
15 år 
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:03.27   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:08.67   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:09.26   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:10.33   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:10.38   
82  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  1:12.95   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:13.20   
144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  1:18.49   
14 år 
16  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  1:08.72   
15  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  1:14.98   
83  Forsberg Henry  2004  MARKARYD  AD8704  25 m  1:21.57   
153  Härjesten Hugo  2004  RINGSJÖ SK  AV0504  25 m  1:27.78   
89  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  1:29.08   
50  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:29.78   
58  Bremer Edward  2004  KSLS  AW2304  25 m  1:33.80   
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:13.07   
155  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  1:27.98   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:29.51   
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:34.41   
79  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m  1:37.03   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
12_S
Gren 12, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
26  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  2:32.17   
140  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:41.35   
16 år 
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:35.12   
90  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:37.50   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:48.29   
41  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  2:49.71   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  3:08.94   
30  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m     
15 år 
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  2:30.12   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  2:32.22   
39  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:37.06   
31  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  2:38.29   
95  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:42.39   
102  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  2:45.92   
133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  2:47.58   
92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:49.44   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  2:50.11   
10  106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  3:00.56   
11  111  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  3:00.68   
12  85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  3:01.17   
13  19  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m     
14  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m     
14 år 
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:36.56   
48  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  3:00.87   
138  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  50 m  3:02.46   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  3:07.12   
98  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  3:15.86   
13 år 
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  2:59.33   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  3:04.64   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  3:14.74   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
13_S
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  56.24   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  57.23   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  57.42   
20  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  57.79   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  58.10   
35  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  58.17   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:00.14   
124  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  1:01.55   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  1:01.70   
10  69  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m  1:11.02   
16 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  55.07   
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  57.93   
29  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  59.88   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:01.01   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:01.36   
27  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:01.76   
137  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  1:03.96   
125  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  25 m  1:06.66   
126  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  1:10.22   
15 år 
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  55.36   
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  56.68   
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  58.77   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  59.62   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  59.83   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:01.49   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:02.39   
84  Löndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  1:03.41   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:03.55   
10  82  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  1:04.89   
11  103  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:05.17   
12  144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  1:06.63   
14 år 
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  59.96   
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  59.96   
16  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  1:02.35   
151  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:03.87   
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:04.69   
15  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  1:05.99   
83  Forsberg Henry  2004  MARKARYD  AD8704  25 m  1:07.14   
156  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:07.82   
161  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  1:10.40   
10  89  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  1:12.32   
11  158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  1:13.19   
12  153  Härjesten Hugo  2004  RINGSJÖ SK  AV0504  25 m  1:17.26   
13  105  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  1:19.93   
14  42  Jellbom Axel  2004  KK KARPEN  AG5504  50 m  1:21.62   
15  58  Bremer Edward  2004  KSLS  AW2304  25 m  1:22.46   
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:02.10   
127  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:10.11   
110  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:11.73   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:13.01   
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:19.81   
79  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m  1:24.44   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
14_S
Gren 14, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:04.82   
101  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  2:04.86   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:07.05   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  2:11.59   
35  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:11.78   
124  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  2:13.63   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  2:15.79   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  2:15.91   
69  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  25 m  2:43.67   
16 år 
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  2:04.49   
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:04.77   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:13.05   
29  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  2:19.73   
27  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:20.74   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  2:20.98   
123  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  2:22.63   
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:59.63   
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  2:06.97   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:09.24   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:09.48   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:10.83   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  2:14.71   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  2:14.92   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  2:15.66   
144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  2:20.04   
10  103  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  2:21.60   
11  100  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  2:22.39   
12  84  Löndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  2:23.32   
13  82  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  2:23.37   
14  43  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:24.70   
14 år 
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:16.90   
151  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  2:29.52   
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  2:33.92   
83  Forsberg Henry  2004  MARKARYD  AD8704  50 m  2:38.24   
158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  2:49.42   
105  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  2:54.62   
13 år 
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  2:45.92   
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  2:55.38   
79  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m     
96  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
15_S
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
108  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:07.37   
97  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:07.82   
26  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  1:11.39   
53  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:12.86   
135  Lyngemark Josefine  2001  ÄNGELHOLM  BM9201  50 m  1:30.57   
16 år 
90  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:08.91   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:12.81   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:18.17   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:20.06   
21  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:21.68   
41  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:24.24   
15 år 
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:07.22   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:07.98   
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:08.90   
130  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:09.84   
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:14.67   
91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:15.46   
39  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  1:16.54   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:18.24   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:18.53   
10  133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:21.54   
11  31  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:22.76   
12  92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:23.99   
13  85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:24.18   
14  10  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:24.26   
15  104  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  1:27.96   
16  14  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  1:35.13   
17  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  1:36.86   
18  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:40.61   
19  128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:41.31   
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:07.56   
129  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:11.71   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:15.73   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  50 m  1:19.40   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:24.83   
48  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:26.43   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:29.69   
59  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  1:30.49   
13 år 
24  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:14.37   
154  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:23.99   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:26.11   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:33.29   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:38.40   
63  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:44.61   
44  Lamminsaari Katri  2005  KK KARPEN  BA6205  25 m  1:58.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
16_S
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:10.45   
124  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  1:14.30   
20  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:15.57   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:18.96   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:24.26   
16 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:11.25   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:15.93   
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  1:18.19   
137  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  1:22.71   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:32.51   
15 år 
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:16.01   
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  1:17.73   
84  Löndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  1:19.48   
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:19.78   
100  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  1:20.27   
144  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  1:22.02   
103  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:27.76   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:28.42   
82  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  1:30.20   
14 år 
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  1:11.62   
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:14.73   
151  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:17.01   
152  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:17.73   
158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  1:34.15   
105  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  1:38.34   
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:17.82   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:28.07   
110  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:34.93   
155  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  1:40.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
17_S
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
112  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  2:55.56   
38  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  3:06.58   
16 år 
46  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:43.59   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:47.35   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:47.41   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:56.65   
17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  3:10.79   
15 år 
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  2:47.42   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  2:52.11   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:52.49   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  2:55.79   
91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:56.80   
116  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:57.03   
14  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  3:06.72   
85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  3:24.42   
111  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  3:40.29   
14 år 
98  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  3:22.97   
93  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  50 m  3:40.19   
13 år 
Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  2:59.22   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  3:18.89   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  3:21.08   
87  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  3:22.72   
56  Albinsson Johanna  2005  KSLS  BI1205  25 m     
107  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
18_S
Gren 18, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  5:05.81   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  5:11.57   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m  5:38.83   
16 år 
137  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  5:31.36   
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  4:57.61   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  5:01.37   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  5:23.73   
43  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  5:44.43   
14 år 
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  5:22.62   
161  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
19_S
Gren 19, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  18:40.18   
76  Rosengren Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  18:53.46   
141  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  25 m  19:04.94   
16 år 
119  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  19:36.77   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  20:40.85   
30  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  20:59.72   
15 år 
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  19:06.32   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  19:09.95   
14 år 
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  19:37.45   
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  20:11.20   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  20:51.15   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m     
13 år 
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  25:25.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
20_S
Gren 20, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
38  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  10:17.21   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  11:07.34   
62  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  11:55.87   
16 år 
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  9:34.73   
37  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  9:34.76   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  10:03.96   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  10:41.74   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  11:21.48   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  50 m  11:22.47   
15 år 
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  10:31.42   
95  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  10:32.80   
133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  10:33.25   
102  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  10:33.61   
92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  11:40.31   
111  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  12:21.96   
85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m     
14 år 
129  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  10:55.92   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  11:32.60   
59  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m     
13 år 
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m     
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m     
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m     
154  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m     
160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
21_S
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
11  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.73   
35  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:25.47   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:33.65   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  2:50.42   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m     
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  50 m  2:16.63   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:26.02   
43  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:33.04   
14 år 
161  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  25 m  2:57.44   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
22_S
Gren 22, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
97  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:28.36   
53  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:40.40   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:43.67   
38  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  2:46.76   
141  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  25 m  2:47.90   
62  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  3:05.56   
135  Lyngemark Josefine  2001  ÄNGELHOLM  BM9201  25 m  3:06.79   
16 år 
46  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:25.84   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:34.99   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:35.30   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:36.04   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:39.69   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:48.64   
70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  2:50.25   
17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  2:50.97   
15 år 
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:30.05   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  2:35.05   
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  2:35.91   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  2:36.61   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:37.01   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  2:39.60   
130  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  2:41.74   
91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:46.12   
92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:53.63   
10  10  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  2:55.19   
11  120  Mårtensson Hilma  2003  YSTADS SS  BF5403  25 m  2:57.13   
12  85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:57.55   
13  14  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  2:58.31   
14  104  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  3:07.45   
15  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  3:13.00   
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  2:33.73   
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:36.78   
129  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  2:39.97   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:53.53   
117  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  3:00.21   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  3:04.87   
121  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m     
13 år 
24  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  2:41.26   
Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  2:51.92   
139  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  2:57.29   
81  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  3:00.24   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  3:00.99   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  3:03.03   
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  3:09.79   
99  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  3:10.00   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  3:12.28   
10  13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  3:15.04   
11  160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  3:30.09   
12  107  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
23_S
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  4:25.45   
66  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  4:40.96   
61  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  4:58.33   
16 år 
113  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:21.25   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  4:39.55   
123  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  4:58.39   
29  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  5:01.70   
27  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  5:01.75   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  5:26.58   
15 år 
149  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  4:39.96   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  4:42.86   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  4:46.19   
34  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  4:56.99   
103  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  4:57.30   
14 år 
88  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:38.05   
36  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  4:54.73   
83  Forsberg Henry  2004  MARKARYD  AD8704  25 m  5:18.85   
156  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  5:39.58   
158  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  6:02.66   
13 år 
142  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  4:44.44   
155  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  5:52.70   
157  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  6:23.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
26  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  1:10.34   
109  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:14.09   
55  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:16.93   
135  Lyngemark Josefine  2001  ÄNGELHOLM  BM9201  25 m  1:25.33   
62  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  1:30.68   
16 år 
90  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:10.80   
Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:12.67   
41  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:19.19   
15 år 
65  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:09.34   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:09.42   
39  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  1:09.57   
31  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:10.87   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:14.28   
106  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:14.68   
95  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:15.06   
102  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:16.40   
128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:16.43   
10  19  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:18.21   
11  133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:19.71   
12  92  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:19.74   
13  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  1:22.00   
14  10  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:23.34   
15  14  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  1:24.60   
14 år 
129  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:12.43   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:17.07   
48  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:21.35   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:21.48   
93  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:24.19   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:25.23   
59  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  25 m  1:27.10   
Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  1:36.64   
13 år 
154  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:22.55   
139  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:24.33   
80  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:24.72   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:26.32   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:27.73   
87  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  1:33.47   
73  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:51.77   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
25_S
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
101  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  2:17.34   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:20.96   
54  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.49   
72  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  25 m     
16 år 
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:18.23   
75  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:28.50   
77  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m     
15 år 
18  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:17.15   
143  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  2:19.06   
40  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:22.04   
47  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:27.12   
60  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  2:31.30   
68  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  2:34.95   
82  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  2:35.04   
86  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  2:37.87   
13 år 
110  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  2:47.52   
96  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 
26_S
Gren 26, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 år 
97  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:00.59   
38  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:03.39   
26  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  1:03.44   
109  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:03.90   
141  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  25 m  1:04.02   
135  Lyngemark Josefine  2001  ÄNGELHOLM  BM9201  25 m  1:11.24   
16 år 
37  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  1:01.60   
33  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:01.74   
90  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:03.35   
21  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:03.96   
49  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:05.22   
25  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:05.32   
28  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:05.64   
45  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:05.77   
17  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:06.16   
10  70  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:08.43   
11  30  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  1:09.06   
12  41  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:10.21   
15 år 
147  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  59.88   
78  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:02.12   
71  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:02.58   
39  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  1:03.26   
31  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:03.27   
130  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:03.31   
133  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:06.02   
116  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:06.36   
64  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:06.71   
10  128  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:07.00   
11  102  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:07.17   
12  120  Mårtensson Hilma  2003  YSTADS SS  BF5403  25 m  1:07.25   
13  85  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:07.90   
14  19  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:08.40   
15  91  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:08.79   
16  10  Petersen Alexandra  2003  SS DELFIN  AC1803  25 m  1:09.52   
17  23  Henriksson Ellinor  2003  KARLSKRONA  AC6803  25 m  1:11.40   
18  14  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  1:11.57   
19  94  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:16.26   
20  104  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  1:22.02   
14 år 
Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  58.69   
12  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:03.11   
146  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:03.24   
150  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:04.49   
129  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:04.69   
121  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:06.12   
117  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  1:07.76   
22  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:08.04   
145  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  1:09.32   
10  48  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:12.25   
11  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  1:16.39   
12  159  Hildingsson Tilda  2004  BROMÖLLA  BU2804  25 m  1:30.24   
13 år 
24  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:02.28   
139  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:08.97   
81  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  1:09.16   
99  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  1:11.32   
57  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  1:12.60   
74  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:12.82   
Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:13.07   
32  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:13.67   
154  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:14.00   
10  13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:16.80   
11  107  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:17.23   
12  63  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:20.93   
13  87  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  1:21.14   
14  Johansson Nova  2005  BROMÖLLA  AM2405  25 m  1:21.74   
15  160  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  1:25.35   
16  73  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:30.73   
17  44  Lamminsaari Katri  2005  KK KARPEN  BA6205  25 m  1:33.16   
18  56  Albinsson Johanna  2005  KSLS  BI1205  25 m  1:33.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 januari 2018 
Licensierad till: Kristianstads SLS  Utskriftstid  21:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner