Startliste for Ringsted cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
søndag
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|
|
Arrangør |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (25) |
Sponsor: Scandic Hotel |
|
Heat 1 (25) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
586 |
2 |
Carla Christensen |
2006 |
0668AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
|
558 |
3 |
Lotta Valcke |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
138 |
4 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
384 |
5 |
Klara Ina Emilie Poder |
2007 |
0776AS |
RINGSTED |
|
25m |
|
498 |
6 |
Mettemarie Bitsch |
2004 |
|
RØNNE |
|
25m |
|
551 |
7 |
Frederikke Olsen |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
532 |
1 |
Caroline Bluhm |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
155 |
2 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:11.83 |
365 |
3 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
2:06.41 |
602 |
4 |
Emma Thoms |
2009 |
0912AF |
NAKSKOV |
|
25m |
1:52.14 |
206 |
5 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:03.29 |
345 |
6 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
2:08.52 |
353 |
7 |
Liva Bugge Frandsen |
2009 |
0972AF |
RINGSTED |
|
25m |
2:13.24 |
144 |
8 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:50.64 |
387 |
2 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
1:48.84 |
205 |
3 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:45.46 |
186 |
4 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:41.72 |
379 |
5 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:44.91 |
119 |
6 |
Mathilde Bæklund Tygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:46.04 |
616 |
7 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
1:49.37 |
152 |
8 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
0732AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:50.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Viktoria Annabel Graulund |
2007 |
0774AK |
KORSØR |
|
25m |
1:39.98 |
362 |
2 |
Frederikke G. Jansen |
2007 |
0702AP |
RINGSTED |
|
25m |
1:38.73 |
128 |
3 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:36.31 |
199 |
4 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:36.11 |
150 |
5 |
Silja Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:36.22 |
292 |
6 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
0738AT |
VORDINGB |
|
25m |
1:37.91 |
132 |
7 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.14 |
198 |
8 |
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:40.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.99 |
526 |
2 |
Leila Christina Rohde |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:33.61 |
193 |
3 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:30.55 |
486 |
4 |
Emmy Hulte |
2005 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:30.12 |
411 |
5 |
Sophie Flamand |
2007 |
0752AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.16 |
366 |
6 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.78 |
103 |
7 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.67 |
363 |
8 |
Chili Fløe Jensen |
2006 |
0632AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:34.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
448 |
1 |
Maja Vejborg |
2007 |
0772AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.04 |
89 |
2 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:28.24 |
434 |
3 |
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
0716AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.07 |
296 |
4 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
1:26.91 |
242 |
5 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
25m |
1:27.15 |
500 |
6 |
Sofie Christiansen |
2005 |
0558AV |
RØNNE |
|
25m |
1:28.17 |
45 |
7 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSØR |
|
25m |
1:28.59 |
557 |
8 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:30.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
491 |
1 |
Alma Larsson |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:25.44 |
574 |
2 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
1:23.95 |
100 |
3 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.64 |
252 |
4 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
50m |
1:23.15 |
98 |
5 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.62 |
290 |
6 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:23.89 |
91 |
7 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:24.85 |
507 |
8 |
Ida Sohn |
2008 |
0822AD |
RØNNE |
|
50m |
1:26.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:21.85 |
570 |
2 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
1:21.17 |
370 |
3 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:20.16 |
404 |
4 |
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.55 |
457 |
5 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
50m |
1:20.14 |
285 |
6 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:20.25 |
538 |
7 |
Fanny Grange |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.33 |
375 |
8 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:18.98 |
466 |
2 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.84 |
109 |
3 |
Sofia Mohammadi |
2005 |
0552AW |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:18.17 |
106 |
4 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:17.48 |
356 |
5 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:17.62 |
50 |
6 |
Laura Kroman |
2004 |
0444AW |
KORSØR |
|
50m |
1:18.35 |
291 |
7 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
50m |
1:18.87 |
476 |
8 |
Freja Katrine Raunholt |
2006 |
0692AP |
NÆSTVED |
|
50m |
1:19.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
469 |
1 |
Liva Mayland |
2006 |
0622AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.23 |
380 |
2 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.73 |
443 |
3 |
Julia Tholstrup |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.11 |
571 |
4 |
Mathilde Hjort Lodstrup |
2005 |
0554AO |
HASLEV |
|
25m |
1:15.83 |
74 |
5 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
50m |
1:16.08 |
594 |
6 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
1:16.18 |
164 |
7 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:17.07 |
320 |
8 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VAT CPH |
|
50m |
1:17.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:15.46 |
485 |
2 |
Maja Olson |
2003 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:14.96 |
417 |
3 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.72 |
609 |
4 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.27 |
177 |
5 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.53 |
603 |
6 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.78 |
187 |
7 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:15.34 |
465 |
8 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:15.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
471 |
1 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
1:14.16 |
130 |
2 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:13.73 |
73 |
3 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
50m |
1:13.62 |
324 |
4 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VAT CPH |
|
50m |
1:13.23 |
191 |
5 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:13.56 |
326 |
6 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VAT CPH |
|
25m |
1:13.71 |
425 |
7 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:14.10 |
159 |
8 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
0664AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.41 |
190 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.19 |
168 |
3 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:11.56 |
306 |
4 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.49 |
172 |
5 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:11.51 |
391 |
6 |
Astrid Nørret Schmidt |
2002 |
0232BC |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.12 |
156 |
7 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:12.22 |
336 |
8 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VAT CPH |
|
25m |
1:12.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
312 |
1 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VAT CPH |
|
25m |
1:10.89 |
82 |
2 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
1:09.95 |
621 |
3 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.83 |
166 |
4 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:09.64 |
419 |
5 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:09.82 |
310 |
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.88 |
492 |
7 |
Nora Briskog |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
1:10.19 |
304 |
8 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:11.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
502 |
1 |
Mette Toftte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:09.40 |
351 |
2 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
25m |
1:09.10 |
195 |
3 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:08.71 |
553 |
4 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.36 |
438 |
5 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.47 |
530 |
6 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.01 |
44 |
7 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
KORSØR |
|
25m |
1:09.24 |
52 |
8 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
1:09.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.19 |
302 |
2 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.05 |
467 |
3 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:07.87 |
388 |
4 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.76 |
265 |
5 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
1:07.82 |
178 |
6 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:07.88 |
612 |
7 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:08.16 |
518 |
8 |
Sveda Naima Grude |
2006 |
|
SCH |
|
25m |
1:08.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
1:07.41 |
617 |
2 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
50m |
1:07.33 |
316 |
3 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VAT CPH |
|
25m |
1:06.79 |
572 |
4 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
1:06.77 |
179 |
5 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.78 |
348 |
6 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.20 |
68 |
7 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:07.36 |
72 |
8 |
Ida Kjølby |
2003 |
0398BB |
SK-SYD |
|
25m |
1:07.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
125 |
1 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:06.75 |
344 |
2 |
Emma M. Andersen |
2003 |
0392AJ |
RINGSTED |
|
25m |
1:06.62 |
552 |
3 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:06.21 |
321 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VAT CPH |
|
25m |
1:05.46 |
496 |
5 |
Mille Bergmann |
2004 |
0408AR |
RØNNE |
|
25m |
1:05.70 |
568 |
6 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
1:06.57 |
444 |
7 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:06.69 |
281 |
8 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:06.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:05.14 |
327 |
2 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.92 |
398 |
3 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:04.60 |
397 |
4 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:04.37 |
493 |
5 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:04.38 |
237 |
6 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
50m |
1:04.72 |
247 |
7 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
25m |
1:05.05 |
613 |
8 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:05.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
611 |
1 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.87 |
346 |
2 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:03.52 |
197 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:03.31 |
218 |
4 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:02.81 |
337 |
5 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VAT CPH |
|
50m |
1:03.08 |
519 |
6 |
Maike Kozelnik |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
1:03.45 |
453 |
7 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:03.62 |
200 |
8 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:04.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:02.42 |
256 |
2 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:02.32 |
405 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:02.03 |
335 |
4 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH |
|
50m |
1:01.88 |
201 |
5 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:01.97 |
174 |
6 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:02.14 |
299 |
7 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:02.36 |
184 |
8 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:02.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
1:01.61 |
243 |
2 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
50m |
1:01.20 |
588 |
3 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:00.58 |
330 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH |
|
25m |
59.95 |
232 |
5 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
1:00.26 |
175 |
6 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:00.98 |
525 |
7 |
Amelie Ritter |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
1:01.43 |
394 |
8 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:01.77 |
|
|
Heat 23 (25) (Årg. 2007-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
523 |
1 |
Clara Ylva Pickenbach |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
1:23.00 |
358 |
2 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:21.48 |
495 |
3 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
50m |
1:19.59 |
269 |
4 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:11.14 |
220 |
5 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:18.22 |
163 |
6 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:20.64 |
506 |
7 |
Jasmin Jansuk Rømer |
2007 |
0784AJ |
RØNNE |
|
50m |
1:22.97 |
183 |
8 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:26.63 |
|
|
Heat 24 (25) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
559 |
1 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:06.12 |
575 |
2 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
1:04.91 |
432 |
3 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:04.42 |
415 |
4 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
50m |
1:00.82 |
169 |
5 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:03.92 |
58 |
6 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:04.91 |
162 |
7 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:06.05 |
176 |
8 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:06.21 |
|
|
Heat 25 (25) (Årg. 1920-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
50m |
59.50 |
253 |
2 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
59.21 |
239 |
3 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
58.27 |
484 |
4 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
TRITON B |
|
25m |
53.62 |
315 |
5 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH |
|
25m |
58.21 |
215 |
6 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
58.48 |
148 |
7 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
59.35 |
167 |
8 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
59.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
17:35 |
|