2018-11-16   08:59:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Kristinehamn

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 27/1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:19.46   
18  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:21.34   
45  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:21.74   
92  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:22.44   
103  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:22.51   
22  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:22.81   
90  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  1:23.21   
24  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:24.56   
79  Bylin Elsa  2002  ÖSA  BW4202  25 m  1:24.66   
10  54  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  1:26.89   
11  108  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  1:26.98  EFT 
12  50  Segerström Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  25 m  1:28.17   
13  66  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:28.40   
14  30  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:28.75   
15  101  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:28.77   
16  109  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  1:29.58  EFT 
17  68  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:29.96   
18  35  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m  1:32.02   
19  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:33.32   
20  76  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  1:33.42   
21  57  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:36.20   
22  70  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:36.21   
23  27  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  1:36.24   
24  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:37.23   
25  56  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:38.60   
26  84  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  1:39.25   
27  98  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  1:39.38   
28  85  Hagelvik Ella  2004  ÖSA  BN3804  25 m  1:41.07   
29  26  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  1:42.63   
30  86  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:42.85   
31  94  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  1:43.06   
32  31  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  1:45.83   
33  11  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  1:47.95   
34  93  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  1:51.67   
35  89  Sandström Jessica  2003  ÖSA  BU1603  25 m  1:57.28   
36  72  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  1:57.75   
37  83  Fransson Tess  2004  ÖSA  BT4204  25 m  1:58.27   
38  81  Eriksson Linnea  2004  ÖSA  BT1204  25 m  1:59.98   
39  78  Brättorp Lydia  2003  ÖSA  BP2803  25 m  2:02.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 januari 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  18:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner