2018-11-16   09:30:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Kristinehamn

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 27/1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30)

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 2 2017-2018 Kristinehamn    Utskriftsdatum  27 januari 2018   
  Tävlingsort  Kristinehamn    Utskriftstid  09:04   
  Arrangör  Kristinehamns Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  27 januari 2018         
 
 
 
Gren 3, 100m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Beräknad start 10:33 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
81  Linnea Eriksson  2004  BT1204  ÖSA    25m  1:59.98 
72  Sofie Leander  2005  AH3405  SÄFFLE SS    25m  1:57.75 
11  Sally Wetterskog  2005  AH2205  FILIPSTAD    25m  1:47.95 
93  Runa Eriksson  2005  AQ1605  HK SIM    25m  1:51.67 
83  Tess Fransson  2004  BT4204  ÖSA    25m  1:58.27 
78  Lydia Brättorp  2003  BP2803  ÖSA    25m  2:02.87 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Tyra Jacobsson  2005  AB0805  HK SIM    25m  1:43.06 
26  Smilla Löthgren  2004  BA4404  KARLSKO SF    25m  1:42.63 
98  Frida Lundström  2002  BA2602  HK SIM    25m  1:39.38 
85  Ella Hagelvik  2004  BN3804  ÖSA    25m  1:41.07 
86  Smilla Holgersson Eliasson  2003  AQ9803  ÖSA    25m  1:42.85 
31  Linneá Therus  2005  BC1805  KARLSKO SF    25m  1:45.83 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
56  Kajsa Ejdvinsson  2004  BH5604  KATRINEHOL    25m  1:38.60 
27  Maja Nyberg  2004  BM9804  KARLSKO SF    25m  1:36.24 
57  Linnéa Fredriksson  2004  AT0404  KATRINEHOL    25m  1:36.20 
70  Tilde Halldan  2005  AH6205  SÄFFLE SS    25m  1:36.21 
Nova Johansson  2004  AA0204  FILIPSTAD    25m  1:37.23 
84  Anesa Gacic  2002  BK4202  ÖSA    25m  1:39.25 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Sanna Axelsson  2004  AI4204  ARVIKA SS    25m  1:33.32 
109  Ella Sjöbom  2005  AH3605  GRUMS SS    25m  1:29.58 
30  Agnes Rydh-Dufva  2002  AM9202  KARLSKO SF    25m  1:28.75 
101  Emma Sebelius  2002  AN7402  HK SIM    25m  1:28.77 
68  Linnéa Bruce-Holm  2005  AH4205  SÄFFLE SS    25m  1:29.96 
76  Amanda Orban  2005  AH9205  SÄFFLE SS    25m  1:33.42 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Erica Segerström  2004  AR9804  KARLSTAD    25m  1:28.17 
54  Agnes Wilde  2005  BB4805  KARLSTAD    25m  1:26.89 
24  Sanna Lekberg  2001  AM4201  KARLSKO SF    25m  1:24.56 
79  Elsa Bylin  2002  BW4202  ÖSA    25m  1:24.66 
108  Pauline Grubb  2003  AA4403  GRUMS SS    25m  1:26.98 
66  Elin Eriksson  2004  AY5404  LINDESBERG    25m  1:28.40 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
103  Josefine Stenman  2002  AR3202  HK SIM    25m  1:22.51 
45  Linnea Lindberg  2005  AJ2205  KARLSTAD    25m  1:21.74 
23  Alexandra Kinell  2000  AF2200  KARLSKO SF    25m  1:19.46 
18  Saga Grandelius  2001  AE1801  KARLSKO SF    25m  1:21.34 
92  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  1:22.44 
22  Isabelle Johansson  2005  AM0405  KARLSKO SF    25m  1:22.81 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  09:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner