2020-02-19   23:26:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Väsman Open 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 50m Frisim Damer Öppen 
 
Sponsor: Gymmet 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  24.97   
37  Lannhard Frida  2000  FALUN  AB6800  25 m  27.59   
88  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  27.66   
101  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  25 m  27.69   
39  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  28.65   
Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  29.33   
34  Holmström Moa  2001  FALUN  AD0201  25 m  29.41   
35  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  29.97   
107  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  30.10   
10  103  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  30.41   
11  66  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  30.49   
12  98  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  30.65   
13  52  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  31.15   
14  33  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  31.24   
15  25  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  31.48   
16  54  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  31.56   
17  112  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  33.08   
18  110  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  33.46   
19  57  Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  33.77   
20  14  Nyström Olivia  2006  BORLÄNGE  BA7406  25 m  33.81   
21  12  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  33.85   
22  41  Strömsöe Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  34.26   
23  113  Sundberg Isabel  1992  HK SIM  CD3692  25 m  34.56   
24  105  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  36.92   
25  104  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  37.19   
26  11  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  37.28   
27  28  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  25 m  37.31   
28  108  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  37.40   
29  Abrishami Melina  2006  BORLÄNGE  BF2806  25 m  38.49   
30  111  Rye Emily  2006  HK SIM  AG6806  25 m  39.01   
31  24  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  41.03   
32  76  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  41.72   
33  78  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m  41.88   
34  43  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  25 m  42.21   
35  84  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  42.26   
36  116  Källkvist Emma  2006  LUDVIKA SS  BG3206  25 m  44.70  EFT 
37  18  Tägtström Alice  2006  BORLÄNGE  AJ6606  25 m  44.73   
38  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  45.11   
39  64  Escamilla Nordén Julia  2008  LUDVIKA SS  AN1208  25 m  45.69   
40  20  Åström Lilja  2006  BORLÄNGE  BP8806  25 m  46.55   
41  72  Karls Elsa  2008  LUDVIKA SS  AG4208  25 m  47.41   
42  62  Cingolani Valentina  2007  LUDVIKA SS  AX7207  25 m  54.44   
43  65  Ferreira Da Silva Anne  2006  LUDVIKA SS  BN0606  25 m  55.89   
44  13  Mikaelsson Blomström Lovis  2007  BORLÄNGE  BF5207  25 m     
45  96  Fäs Anina  2001  SS MORA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  17 februari 2018 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  17:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner