2020-05-25   04:17:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulu-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

15_S
Laji 15, 50m SU P10, P12 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
286  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  35.06  35.06   
40  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  36.79  36.79   
224  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  25 m  38.57  38.57   
201  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  39.77  39.77   
91  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  25 m  41.15  41.15   
340  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  25 m  41.54  41.54   
205  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  42.55  42.55   
260  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m  42.84  42.84   
73  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  44.30  44.30   
10  252  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  44.41  44.41   
11  220  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  44.60  44.60   
12  312  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  50 m  46.16  46.16   
13  298  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  47.47  47.47   
14  284  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  47.76  47.76   
15  189  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  25 m  48.67  48.67   
16  321  Ojala Valtteri  2007  UiKaa  07A036  25 m  49.12  49.12   
17  317  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  50 m  49.22  49.22   
18  77  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  49.40  49.40   
19  177  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  50 m  49.52  49.52   
20  253  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  49.70  49.70   
21  52  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  50.40  50.40   
22  299  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  50.52  50.52   
23  138  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m  52.77  52.77   
24  320  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  52.98  52.98   
25  226  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  54.41  54.41   
26  244  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  25 m  55.37  55.37   
27  239  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m  55.81  55.81   
28  258  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  58.61  58.61   
29  242  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m  59.75  59.75   
30  187  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  1:00.20  1:00.20   
31  136  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m  1:01.25  1:01.25   
32  324  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  25 m  1:04.12  1:04.12   
33  134  Honkanen Niklas  2008  ÅSK  08A378  25 m  1:06.78  1:06.78   
34  61  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  25 m       
35  75  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  25 m       
36  76  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  25 m       
37  82  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  25 m       
38  111  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  25 m       
39  124  Westerlund Thomas  2007  RaisU  07A541  25 m       
40  137  Korin Amos  2008  ÅSK  08A377  25 m       
41  151  Lostedt Alexander  2007  ÅSK  07A678  25 m       
42  160  Niskala Akseli  2007  ÅSK  07A696  25 m       
43  180  Slama Yakob  2005  ÅSK  05B116  25 m       
44  184  Takolander Jerry  2008  ÅSK  08A307  25 m       
45  352  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  20:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner