Startliste for Sigma Birkerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Sigma Birkerød Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2017 |
|
|
|
|
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
AIF |
|
25m |
5:45.00 |
212 |
2 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:38.06 |
17 |
3 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
5:35.45 |
213 |
4 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:35.93 |
268 |
5 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:42.41 |
5 |
6 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
5:51.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
5:27.59 |
113 |
2 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
5:23.14 |
315 |
3 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:08.17 |
6 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
5:18.48 |
8 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
5:25.48 |
214 |
6 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:31.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
1 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:03.53 |
207 |
2 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:02.01 |
120 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
4:58.39 |
308 |
4 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
5:01.33 |
209 |
5 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:03.42 |
210 |
6 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:05.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
4:57.46 |
63 |
2 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
4:51.43 |
51 |
3 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
4:50.06 |
203 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:50.55 |
319 |
5 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
4:53.05 |
307 |
6 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
4:57.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
337 |
1 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
4:47.93 |
336 |
2 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
4:41.64 |
99 |
3 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
4:36.80 |
191 |
4 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:37.46 |
335 |
5 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
ALLERØD |
|
50m |
4:44.68 |
309 |
6 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
4:48.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|