Startliste for Sigma Birkerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 103
|
Stævne navn |
Sigma Birkerød Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2017 |
|
|
|
|
Løb 103, 50m Butterfly Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
41.54 |
128 |
3 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
25m |
38.54 |
155 |
4 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
40.28 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
4 |
1 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
25m |
37.78 |
134 |
2 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
36.89 |
131 |
3 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGØR |
|
25m |
36.57 |
69 |
4 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
0574AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
36.59 |
152 |
5 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
37.11 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.44 |
7 |
2 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
33.77 |
130 |
3 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
31.59 |
204 |
4 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.76 |
44 |
5 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
25m |
35.09 |
56 |
6 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
35.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
AIF |
|
25m |
35.32 |
210 |
2 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.88 |
202 |
3 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.37 |
33 |
4 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
50m |
32.03 |
73 |
5 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
34.24 |
212 |
6 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
35.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
25m |
35.17 |
341 |
2 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
32.87 |
150 |
3 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
50m |
29.70 |
203 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
31.80 |
96 |
5 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
34.21 |
213 |
6 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|