2017-12-12   13:25:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma DOC-Sprinttiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
233  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  36.40  36.40   
361  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  37.87  37.87   
352  Saltykov Stefan  2005  LaUS  05A145  25 m  40.06  40.06   
442  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  25 m  40.72  40.72   
315  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  42.86  42.86   
330  Molodtsov Elias  2005  LaUS  05B088  25 m  43.05  43.05   
364  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  25 m  43.43  43.43   
225  Fagerstedt William  2005  BS-PU  05A803  50 m  43.99  43.99   
305  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  25 m  44.27  44.27   
10  316  Katunov Denis  2006  LaUS  06A164  50 m  44.51  44.51   
11  358  Teno Vilho  2006  LaUS  06A245  25 m  45.15  45.15   
12  254  Järvinen Miro  2005  KoU  05A573  25 m  45.31  45.31   
13  339  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  50 m  45.72  45.72   
14  340  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  25 m  45.84  45.84   
15  423  Saarikko Juuso  2006  HäUS  06A881  25 m  46.01  46.01   
16  385  Korkalainen Miska  2006  VoVi  06A374  25 m  46.39  46.39   
17  353  Semenov Viacheslav  2006  LaUS  06A319  50 m  46.91  46.91   
18  351  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  25 m  47.78  47.78   
19  424  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  25 m  49.41  49.41   
20  309  Immonen Leevi  2007  LaUS  07A249  25 m  50.04  50.04   
21  288  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  25 m  50.73  50.73   
22  289  Bogdanov Iakov Ivar  2009  LaUS  09A130  25 m  51.14  51.14   
23  313  Kabanov Vasily  2006  LaUS  06A327  50 m  52.09  52.09   
24  406  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  52.39  52.39   
25  320  Kotselainen Oskar  2006  LaUS  06A314  50 m  52.55  52.55   
26  244  Häll Casper  2005  HeiI  05A963  50 m  53.73  53.73   
27  396  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  54.29  54.29   
28  416  Partanen Ilmari  2006  HäUS  06A612  25 m  55.34  55.34   
29  296  Haverinen Kasperi  2005  LaUS  05B041  50 m  55.52  55.52   
30  390  Turtiainen Joel  2006  VoVi  06A672  25 m  56.29  56.29   
31  389  Turtiainen Eemil  2006  VoVi  06A673  25 m  1:01.08  1:01.08   
32  294  Fadeechev Ivan  2007  LaUS  07A582  25 m       
33  409  Louhe Timi  2005  HäUS  05B109  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare