2017-12-12   13:25:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma DOC-Sprinttiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

15_S
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
401  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  29.10  29.10   
421  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  29.70  29.70   
365  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  25 m  29.90  29.90   
336  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  25 m  30.04  30.04   
311  Jämsä Kasper  1997  LaUS  97A109  25 m  30.26  30.26   
428  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  30.99  30.99   
301  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  31.18  31.18   
297  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  31.39  31.39   
324  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  31.96  31.96   
10  455  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  25 m  32.95  32.95   
11  342  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  25 m  33.27  33.27   
12  304  Hulkko Santeri  2000  LaUS  00A843  25 m  34.10  34.10   
13  318  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m  34.13  34.13   
14  331  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  34.21  34.21   
15  230  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m  34.80  34.80   
16  231  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  25 m  34.80  34.80   
17  345  Romo Saku  2000  LaUS  00A504  25 m  35.21  35.21   
18  234  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  35.88  35.88   
19  306  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  25 m  36.17  36.17   
20  359  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  36.62  36.62   
21  410  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  25 m  36.62  36.62   
22  404  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  25 m  36.65  36.65   
23  397  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  36.72  36.72   
24  362  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  50 m  36.93  36.93   
25  302  Hoffren Otto  2002  LaUS  02A253  25 m  37.03  37.03   
26  335  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  37.14  37.14   
27  260  Lekander Joonatan  2002  KoU  02A674  25 m  37.61  37.61   
28  300  Helander Elmeri  2002  LaUS  02A238  25 m  37.94  37.94   
29  317  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  37.95  37.95   
30  287  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  37.96  37.96   
31  450  Dorofeev Grigory  2003  SDUSSHOR 3    25 m  38.34  38.34   
32  256  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  25 m  38.67  38.67   
33  284  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  38.74  38.74   
34  310  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  25 m  39.71  39.71   
35  346  Ruban Antero  2004  LaUS  04B114  25 m  39.90  39.90   
36  247  Nylund Eemeli  2003  HeiI  03A915  25 m  40.91  40.91   
37  232  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  42.83  42.83   
38  448  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  50 m  44.13  44.13   
39  273  Virtanen Simo  2004  KoU  04A913  25 m  45.92  45.92   
40  417  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  25 m  46.42  46.42   
41  291  Bortsov Egor  2004  LaUS  04B136  50 m  47.12  47.12   
42  414  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  47.94  47.94   
43  427  Soini Akseli  2004  HäUS  04A562  25 m  48.94  48.94   
44  429  Wiberg Eelis  2004  HäUS  04A788  25 m  58.31  58.31   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare