Ohjelma Tampereen Joulukisat 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Tampereen Joulukisat 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 joulukuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:17 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 joulukuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m VU P-12,-14, M |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elias Laine |
2003 |
03A465 |
ÅSK |
|
25m |
2:28.00 |
2:28.00 |
3 |
Lenni Lehtonen |
2004 |
04A478 |
UiTa |
|
25m |
|
|
4 |
Verneri Kaarlenkaski |
1999 |
99A192 |
UiTa |
|
25m |
|
|
5 |
Rasmus Rauhala |
2004 |
04A120 |
UiKaa |
|
25m |
|
|
6 |
Max Lausi |
2006 |
06A380 |
KU |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rasmus Piiroinen |
2006 |
06A841 |
UiTa |
|
25m |
|
|
2 |
Santeri Kaasinen |
1999 |
99A119 |
TaTU |
|
25m |
|
|
3 |
Miki Vierre |
2006 |
06A572 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Benjamin Salo |
2006 |
06A781 |
PUS |
|
25m |
|
|
5 |
Castor Trygg |
2004 |
04A572 |
UiTa |
|
25m |
|
|
6 |
Severi Muje |
2005 |
05A845 |
UiTa |
|
25m |
|
|
7 |
Fedor Sherstiuk |
2002 |
02B295 |
TaTU |
|
25m |
|
|
8 |
Elias Tuominen |
2005 |
05A489 |
UiTa |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Nissinen |
2008 |
08A123 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Markus Popov |
2005 |
05B014 |
TaTU |
|
25m |
|
|
3 |
Teemu Jarmo Johannes Viitanen |
1992 |
92A506 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Tuomas Kallio |
2005 |
05A806 |
UiTa |
|
25m |
|
|
5 |
Aarne Urho Eliel Eskelinen |
2004 |
04A085 |
UiTa |
|
25m |
|
|
6 |
Elias Ensio Lampinen |
1997 |
97A527 |
NumKis |
|
25m |
|
|
7 |
Aaron Hannula |
2005 |
05A690 |
UiKaa |
|
25m |
|
|
8 |
Tero Soukka |
2007 |
07A110 |
TaTU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sauli Gummerus |
2004 |
04A876 |
UiTa |
|
25m |
3:46.65 |
3:46.65 |
2 |
Sakari Gummerus |
2003 |
03B195 |
UiTa |
|
25m |
3:27.37 |
3:27.37 |
3 |
Aapo Koivuniemi |
2004 |
04A890 |
UiTa |
|
25m |
3:21.41 |
3:21.41 |
4 |
Luukas Kallio |
2005 |
05B025 |
UiTa |
|
25m |
3:18.25 |
3:18.25 |
5 |
Antti Toivonen |
2003 |
03A479 |
UiTa |
|
25m |
3:20.28 |
3:20.28 |
6 |
Eelis Juuti |
2006 |
06A263 |
UiTa |
|
25m |
3:21.45 |
3:21.45 |
7 |
Tobias Lydén |
2008 |
08A132 |
UiTa |
|
25m |
3:40.73 |
3:40.73 |
8 |
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
04B083 |
UiTa |
|
25m |
3:55.01 |
3:55.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henrik Leinonen |
2005 |
05A619 |
UiTa |
|
25m |
3:16.39 |
3:16.39 |
2 |
Väinö Pitkänen |
2006 |
06A199 |
UiTa |
|
25m |
3:08.80 |
3:08.80 |
3 |
Ville Luoma |
2004 |
04B070 |
TaTU |
|
25m |
3:04.33 |
3:04.33 |
4 |
Ilmari Laitala |
2003 |
03A963 |
Cetus |
|
25m |
3:03.21 |
3:03.21 |
5 |
Joona Kurppa |
2004 |
04A686 |
TaTU |
|
50m |
3:07.61 |
3:03.61 |
6 |
Lasse Samuli Purmonen |
1985 |
85A005 |
S.C.P. |
|
25m |
3:05.06 |
3:05.06 |
7 |
Luca Ruusila |
2006 |
06A491 |
UiTa |
|
25m |
3:14.97 |
3:14.97 |
8 |
Veeti Heittokangas |
2006 |
06A104 |
UiTa |
|
25m |
3:17.46 |
3:17.46 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Casper Leo |
2004 |
04A635 |
ÅSK |
|
25m |
3:02.36 |
3:02.36 |
2 |
Santeri Gummerus |
2003 |
03B183 |
UiTa |
|
25m |
2:59.01 |
2:59.01 |
3 |
Markus Koskinen |
2005 |
05A207 |
TaTU |
|
25m |
2:58.00 |
2:58.00 |
4 |
Pirkka Pyry Pyykkö |
2006 |
06A868 |
UiTa |
|
25m |
2:50.31 |
2:50.31 |
5 |
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
06A320 |
UiTa |
|
25m |
2:56.39 |
2:56.39 |
6 |
Sami Schrader |
2006 |
06A494 |
UiTa |
|
25m |
2:58.72 |
2:58.72 |
7 |
Jaakko Karti |
2004 |
04A818 |
UiTa |
|
25m |
3:00.10 |
3:00.10 |
8 |
Max Nikkari |
2004 |
04A992 |
UiTa |
|
25m |
3:02.83 |
3:02.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Otto Nikolai Salminen |
2003 |
03A786 |
ÅSK |
|
50m |
2:52.08 |
2:48.08 |
2 |
Joona Varpukari |
2003 |
03B181 |
UiTa |
|
25m |
2:43.09 |
2:43.09 |
3 |
Ville Syrjäkoski |
2002 |
02A081 |
TaTU |
|
25m |
2:40.80 |
2:40.80 |
4 |
Lev Vlasov |
2007 |
07A017 |
TaTU |
|
50m |
2:41.88 |
2:37.88 |
5 |
Leo Liukonen |
2004 |
04A017 |
TaTU |
|
50m |
2:42.16 |
2:38.16 |
6 |
Oliver Aspholm |
2005 |
05A594 |
UiTa |
|
25m |
2:41.41 |
2:41.41 |
7 |
Ivan Chupakhin |
2005 |
05A628 |
UiTa |
|
25m |
2:46.29 |
2:46.29 |
8 |
Patrik Reiman |
2005 |
05A098 |
UiKaa |
|
25m |
2:48.62 |
2:48.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jeremia Varonen |
2004 |
04A513 |
UiKaa |
|
25m |
2:35.25 |
2:35.25 |
2 |
Petteri Lepola |
2003 |
03A303 |
TaTU |
|
25m |
2:33.76 |
2:33.76 |
3 |
Oskar Tuominen |
2004 |
04A373 |
UiTa |
|
25m |
2:31.12 |
2:31.12 |
4 |
Samuel Sainio |
2005 |
05A041 |
UiTa |
|
50m |
2:31.05 |
2:27.05 |
5 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
50m |
2:33.72 |
2:29.72 |
6 |
Patrik Pihlajamäki |
2002 |
02A266 |
KU |
|
50m |
2:35.82 |
2:31.82 |
7 |
Akseli Kotti |
2004 |
04A009 |
TaTU |
|
25m |
2:33.88 |
2:33.88 |
8 |
Akseli Liukkonen |
2005 |
05A362 |
UiTa |
|
25m |
2:37.56 |
2:37.56 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Lehtonen |
2003 |
03A753 |
UiTa |
|
25m |
2:23.66 |
2:23.66 |
2 |
Konsta Kallio |
2004 |
04A610 |
UiTa |
|
25m |
2:15.64 |
2:15.64 |
3 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
02A681 |
UiTa |
|
25m |
2:11.31 |
2:11.31 |
4 |
Ville Laine |
1995 |
95B035 |
TaTU |
|
50m |
2:10.06 |
2:06.06 |
5 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
25m |
2:09.58 |
2:09.58 |
6 |
Akira Konttinen |
2003 |
03A546 |
ÅSK |
|
25m |
2:13.90 |
2:13.90 |
7 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
2:17.50 |
2:17.50 |
8 |
Markus Nuoranne |
2003 |
03B039 |
Pyry |
|
25m |
2:26.75 |
2:26.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Santeri Mettälä |
1999 |
99A913 |
TaTU |
|
25m |
2:04.43 |
2:04.43 |
2 |
Eetu Nyman |
1999 |
99A620 |
VeUS |
|
50m |
2:06.94 |
2:02.94 |
3 |
Nikita Tikhonov-Bugrov |
2000 |
|
KOR-1 |
|
25m |
1:58.00 |
1:58.00 |
4 |
Reko Patinen |
1998 |
98A336 |
NumKis |
|
25m |
1:54.48 |
1:54.48 |
5 |
Petja Valtteri Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
25m |
1:57.48 |
1:57.48 |
6 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
25m |
2:02.05 |
2:02.05 |
7 |
Leo Roine |
2001 |
01B182 |
UiTa |
|
50m |
2:07.59 |
2:03.59 |
8 |
Alexander Kislitsyn |
2001 |
01A981 |
SWIM |
|
50m |
2:09.09 |
2:05.09 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 joulukuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:17 |
|