Program för Adventsdoppet 2.0
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 dec 2018 till den 8 dec 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 14 år oä
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Tyr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Mettemarie Bitsch |
2004 |
RØNNE |
43.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Sabina Rosengren |
2003 |
SJÖBO SS |
40.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Emilia Kryger |
2004 |
SJÖBO SS |
41.50 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 14 år oä |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Ellen Egard |
2003 |
SK HAJEN |
38.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Emma Hassling |
2004 |
LANDSKRONA |
36.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Fanny Hess |
2004 |
LANDSKRONA |
35.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Thea Brünjes |
2004 |
KIVIKS SK |
35.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
SK HAJEN |
35.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
SJÖBO SS |
35.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
7 |
|
Katja Haglund |
2003 |
LANDSKRONA |
37.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 14 år oä |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1 |
|
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
SJÖBO SS |
34.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Emy Ek |
2003 |
SJÖBO SS |
34.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Julia Olsson |
2004 |
KIVIKS SK |
33.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
LANDSKRONA |
32.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Tilde Röiseth |
2003 |
LANDSKRONA |
33.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
SJÖBO SS |
33.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
7 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
KIVIKS SK |
34.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
8 |
|
Josefin Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
34.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 14 år oä |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
1 |
|
Clara Steen |
2003 |
SJÖBO SS |
32.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Agnes Cato |
2001 |
OSBY SS |
31.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
31.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Minna Larsson |
2002 |
SJÖBO SS |
30.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
5 |
|
Elin Rundblad |
1999 |
LANDSKRONA |
31.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Elin Lackegård |
2000 |
SK HAJEN |
31.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
7 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
LANDSKRONA |
32.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Wilma Rundblad |
2003 |
LANDSKRONA |
32.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-12-08 08:12:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|