Program för Saltis-Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Saltis Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
05 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
861 |
1 |
Karolina Bolander |
2002 |
BW1202 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
503 |
2 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
3:29.72 |
589 |
3 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
3:21.22 |
590 |
4 |
Frida Nilsson |
2004 |
BP8604 |
SKURU IK |
|
25m |
3:21.94 |
859 |
5 |
Deborah Araya |
2002 |
BU9802 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
3:54.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
522 |
1 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
3:14.91 |
572 |
2 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
3:12.56 |
493 |
3 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:11.32 |
825 |
4 |
Isabelle Lindström |
2003 |
CA7203 |
SS04 |
|
25m |
3:12.38 |
737 |
5 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:14.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
546 |
1 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:06.42 |
767 |
2 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:03.87 |
501 |
3 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:00.54 |
591 |
4 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
3:03.70 |
492 |
5 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:04.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
772 |
1 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:00.04 |
517 |
2 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:57.55 |
599 |
3 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
2:55.04 |
619 |
4 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
25m |
2:55.97 |
571 |
5 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
2:58.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
581 |
1 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
2:53.50 |
488 |
2 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:52.72 |
576 |
3 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
2:47.47 |
863 |
4 |
Stella Brinne Roos |
2004 |
BG0204 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
2:50.05 |
521 |
5 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:53.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
520 |
1 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:46.33 |
626 |
2 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
2:44.64 |
577 |
3 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
2:41.63 |
864 |
4 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
2:41.71 |
578 |
5 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
2:45.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
530 |
1 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:40.47 |
598 |
2 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
2:37.48 |
534 |
3 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:32.32 |
508 |
4 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:33.29 |
505 |
5 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:39.23 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
05 november 2017 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
08:20 |
|