Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 66
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:08 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 66, 50m Bröstsim Damer C |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Ebba Palm |
2004 |
BZ8604 |
S 02 |
|
25m |
|
573 |
2 |
Thea Granelli |
2004 |
BZ4804 |
ANGERED |
|
25m |
|
37 |
3 |
Ida Persson |
2004 |
BY6404 |
ALE |
|
25m |
|
337 |
4 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
50.55 |
475 |
5 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
51.18 |
146 |
6 |
Sofia Hein |
2004 |
BY7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
434 |
7 |
Ella Westerlund |
2004 |
AL6604 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
50m |
49.28 |
72 |
2 |
Lara Johannsmeyer |
2003 |
BV9603 |
ELFSBORG |
|
25m |
48.66 |
433 |
3 |
Saga Ström |
2004 |
BD0604 |
SK 1970 |
|
25m |
48.37 |
466 |
4 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
47.19 |
438 |
5 |
Ebba Skoog |
2004 |
AZ2404 |
SKENE SIM |
|
25m |
47.26 |
291 |
6 |
Eila Johns |
2004 |
BR1604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
48.62 |
122 |
7 |
Paloma Consil |
2004 |
BX7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
48.91 |
437 |
8 |
Saga Nikumaa |
2004 |
AP1404 |
SKENE SIM |
|
25m |
49.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
430 |
1 |
Alva Paulsson |
2004 |
AX0804 |
SK 1970 |
|
50m |
46.32 |
295 |
2 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
25m |
45.87 |
17 |
3 |
Ella Kvalvaag |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
45.49 |
453 |
4 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
45.21 |
497 |
5 |
Vilma Fransson |
2004 |
AG2204 |
HVETLANDA |
|
25m |
45.43 |
157 |
6 |
Nadja Karlsson |
2004 |
BK8404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
45.63 |
321 |
7 |
Engla Löfström |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
46.24 |
507 |
8 |
Madicken Odeén |
2003 |
AK0603 |
HVETLANDA |
|
25m |
47.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Ellinor Andersson |
2003 |
BB4203 |
ALVESTA SS |
|
25m |
45.05 |
543 |
2 |
Nora Lundberg |
2003 |
AT8203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
44.35 |
156 |
3 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.77 |
315 |
4 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
43.35 |
12 |
5 |
Frøya Holmboe-Wahl |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
43.36 |
142 |
6 |
Selma Hahne |
2004 |
BU5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.98 |
417 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
44.70 |
99 |
8 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
45.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
460 |
1 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
43.18 |
147 |
2 |
Filippa Hemberg |
2004 |
BT5204 |
GÖTEBORG |
|
25m |
42.96 |
361 |
3 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
42.91 |
352 |
4 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
50m |
42.66 |
443 |
5 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
42.87 |
6 |
6 |
Martine Børresen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
42.92 |
406 |
7 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
25m |
43.14 |
276 |
8 |
Felicia Anderström |
2004 |
BR2604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
43.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Enya Ross Bustgaard |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
42.50 |
171 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
42.47 |
13 |
3 |
Malene Johanne Høgberg |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
42.26 |
508 |
4 |
Liv Persson |
2004 |
BK5604 |
HVETLANDA |
|
25m |
42.04 |
550 |
5 |
Elsa Haglund |
2004 |
AV2804 |
ÄLMHULT |
|
25m |
42.15 |
527 |
6 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
42.45 |
555 |
7 |
Julia van der Poel |
2003 |
BA7403 |
ÄLMHULT |
|
25m |
42.50 |
3 |
8 |
Celine Bakke Bassøe |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
42.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
539 |
1 |
Klara Isaksson |
2003 |
BI6803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.41 |
87 |
2 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
41.29 |
484 |
3 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
41.06 |
520 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
40.93 |
545 |
5 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.00 |
11 |
6 |
Charlotte Hansen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
41.07 |
238 |
7 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
41.38 |
150 |
8 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Inger-Marie Nordli |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
40.68 |
534 |
2 |
Clara Flatow |
2003 |
BI9603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.18 |
76 |
3 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
39.99 |
22 |
4 |
Julia Gjøen Sandberg |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
39.59 |
504 |
5 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
39.97 |
43 |
6 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
50m |
40.03 |
378 |
7 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
40.48 |
57 |
8 |
Nirvana Cavka |
2004 |
BN3204 |
ELFSBORG |
|
50m |
40.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.84 |
397 |
2 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
25m |
38.59 |
138 |
3 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.34 |
535 |
4 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.16 |
283 |
5 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
38.29 |
242 |
6 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
38.36 |
517 |
7 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
38.71 |
395 |
8 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
39.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.46 |
81 |
2 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.92 |
501 |
3 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
50m |
36.77 |
262 |
4 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
34.10 |
318 |
5 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
35.81 |
456 |
6 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
36.84 |
15 |
7 |
Silje Jahr |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.02 |
26 |
8 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.85 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:08 |
|