2017-11-24   03:01:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynKval 1, 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

# Løb Runde Startliste Programliste
1 100m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
2 100m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
3 50m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
4 50m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
5 100m Medley Damer Direkte finale Startliste  
6 100m Medley Herrer Direkte finale Startliste  
7 200m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
8 200m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
9 100m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
10 100m Rygsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
11 200m Butterfly Damer Direkte finale Startliste  
12 200m Butterfly Herrer Direkte finale    
13 50m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
14 50m Rygsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
15 400m Medley Damer Direkte finale Startliste  
16 400m Medley Herrer Direkte finale Startliste  
17 50m Butterfly Damer Direkte finale Startliste  
18 50m Butterfly Herrer Direkte finale Startliste  
19 100m Brystsvømning Damer Direkte finale Startliste  
20 100m Brystsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
21 200m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
22 200m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
23 100m Butterfly Damer Direkte finale Startliste  
24 100m Butterfly Herrer Direkte finale Startliste  
25 200m Rygsvømning Damer Direkte finale Startliste  
26 200m Rygsvømning Herrer Direkte finale Startliste  
27 200m Medley Damer Direkte finale Startliste  
28 200m Medley Herrer Direkte finale Startliste  
29 400m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
30 400m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  
31 50m Frisvømning Damer Direkte finale Startliste  
32 50m Frisvømning Herrer Direkte finale Startliste  

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare