2019-11-15   20:58:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 200m Medley P 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  2:02.82   
228  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  2:15.23   
371  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  25 m  2:15.25   
88  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:15.39   
437  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  2:15.43   
241  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  2:16.21   
35  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  2:16.42   
506  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  2:16.70   
215  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  2:16.82   
10  509  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  2:17.35   
11  575  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:17.65   
12  360  Mylläri Anton  2001  SÖDERTÖRN  AB9501  25 m  2:17.80   
13  283  Aldrin John  2001  SÖDERTÄLJE  AI8101  25 m  2:18.69   
14  53  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  50 m  2:18.96   
15  451  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:19.94   
16  420  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  2:20.25   
17  559  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  2:21.56   
18  589  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:21.67   
19  235  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  2:21.86   
20  457  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:22.06   
21  423  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  2:23.37   
22  631  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  2:24.24   
23  456  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:24.73   
24  591  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  25 m  2:24.76   
25  189  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:25.06   
26  335  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  2:25.22   
27  409  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:26.29   
28  357  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  2:26.48   
29  319  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  2:27.06   
30  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  25 m  2:27.37  RES 
31  56  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:31.25  RES 
32  209  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  2:31.40  RES 
33  171  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:31.45  RES 
34  163  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  2:31.67  RES 
35  232  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  2:32.03  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 november 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  16:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner