2019-11-15   21:13:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim region 3    Utskriftsdatum  11 november 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:43   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF SF         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 november 2017         
 
 
 
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
329  Michelle Aspberg  2002  AT8402  SÖDERTÖRN    25m  1:12.76 
632  Cornelia Niring  2002  AY3202  SPIF SF    25m  1:12.32 
33  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    25m  1:11.64 
579  Sofia Karls  2002  AH7202  SS04    25m  1:11.30 
83  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    25m  1:10.63 
307  Nadia Welin-Berger  2002  AU4402  SÖDERTÄLJE    25m  1:11.10 
227  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    25m  1:11.49 
277  Hanna Åsbrink  2002  AX4602  SKK    25m  1:11.98 
623  Alexandra Lindén  2001  BG4801  SPIF SF    25m  1:12.46 
Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    25m  1:12.98 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
522  Louise Peacock  2001  AL3601  VÄSBY SS    25m  1:09.88 
49  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    25m  1:09.77 
391  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    25m  1:09.27 
31  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    25m  1:08.52 
159  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    25m  1:08.26 
223  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPÅRVÄGEN    25m  1:08.40 
441  Kristina Isacson  2001  BH5601  TÄBY SIM    25m  1:08.87 
567  Therese Baltzarsson  2001  AE5201  SS04    25m  1:09.39 
377  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    25m  1:09.82 
462  Malin Sangfelt  2001  AC3801  TÄBY SIM    25m  1:10.45 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
240  Zafira Vaamonde  2001  AU9601  SPÅRVÄGEN    25m  1:08.04 
648  Sofia Walsh  2002  AF3402  SPIF SF    25m  1:07.53 
376  Alwa Widmark  2002  AN4402  SÖDERTÖRN    25m  1:06.21 
425  Ellen Banestig  2002  BT1802  TÄBY SIM    25m  1:05.83 
297  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    25m  1:03.85 
620  Paola Kylberg  2002  AV6602  SPIF SF    25m  1:05.59 
492  Tova Andersson  2001  AH8201  VÄSBY SS    25m  1:06.02 
403  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    25m  1:07.25 
216  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    25m  1:07.80 
444  Josephine Junehed  2002  AN1202  TÄBY SIM    25m  1:08.16 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 november 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner