Program for Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 38
|
Tvling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:03 |
|
|
Arrangr |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 38, 400m Medley P 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
657 |
3 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
LVSJ AIK |
|
25m |
6:06.62 |
124 |
4 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
6:01.70 |
555 |
5 |
Isak Jederstrm |
2002 |
AD0502 |
KERSBERGA |
|
25m |
6:04.55 |
554 |
6 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
KERSBERGA |
|
25m |
6:20.33 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
527 |
0 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VSBY SS |
|
25m |
5:34.72 |
591 |
1 |
Douglas Reuterskild |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
25m |
5:13.91 |
357 |
2 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SDERTRN |
|
25m |
5:13.86 |
451 |
3 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TBY SIM |
|
25m |
5:03.62 |
575 |
4 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
4:59.94 |
235 |
5 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPRVGEN |
|
25m |
5:02.11 |
457 |
6 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TBY SIM |
|
25m |
5:04.26 |
59 |
7 |
Linus Thrn |
2002 |
AN6102 |
JRFLLA S |
|
25m |
5:13.90 |
319 |
8 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SDERTLJE |
|
25m |
5:16.69 |
327 |
9 |
Casper Runfjll |
2002 |
AJ7102 |
SDERTLJE |
|
25m |
5:52.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
509 |
0 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VSBY SS |
|
25m |
4:58.52 |
53 |
1 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JRFLLA S |
|
25m |
4:54.10 |
506 |
2 |
William Lern |
2002 |
AF4102 |
VSBY SS |
|
25m |
4:51.40 |
228 |
3 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPRVGEN |
|
25m |
4:48.97 |
41 |
4 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JRFLLA S |
|
25m |
4:30.65 |
35 |
5 |
Elias Frde |
2001 |
AE9901 |
JRFLLA S |
|
25m |
4:45.98 |
437 |
6 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
TBY SIM |
|
50m |
4:49.65 |
516 |
7 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VSBY SS |
|
25m |
4:52.92 |
276 |
8 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
4:56.07 |
423 |
9 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TBY SIM |
|
25m |
4:59.75 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:03 |
|