Startliste for Sydbank Cup Næstved
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 27-39
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Sydbank Cup Næstved 2018 |
|
Udskriftsdato |
14 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|
|
Arrangør |
NIF Svøm Næstved |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 31, 200m Medley Damer |
Finaler (13) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
174 |
2 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
318 |
3 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
3:56.13 |
4 |
4 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
4:06.91 |
193 |
5 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
0694AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:50.40 |
170 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:45.44 |
315 |
3 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
0514AW |
VORDINGB |
|
25m |
3:38.34 |
355 |
4 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
3:40.58 |
319 |
5 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
3:45.69 |
87 |
6 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:55.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
3:27.42 |
299 |
2 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
3:26.15 |
18 |
3 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
3:22.97 |
122 |
4 |
Fanta Osatoharimwen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:25.87 |
291 |
5 |
Ella Heide |
2005 |
0526AU |
SK-SYD |
|
25m |
3:26.45 |
298 |
6 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
3:31.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:20.11 |
171 |
2 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:17.80 |
218 |
3 |
Malou Hansen |
2004 |
0454AM |
NAKSKOV |
|
25m |
3:11.06 |
202 |
4 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
3:11.63 |
149 |
5 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
3:19.01 |
182 |
6 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:20.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
3:04.97 |
278 |
2 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
3:03.70 |
146 |
3 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.19 |
72 |
4 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:02.11 |
307 |
5 |
Trine Rübner-Petersen |
1997 |
9702AZ |
SK-SYD |
|
50m |
3:04.52 |
79 |
6 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:05.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Olivia Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
25m |
2:59.77 |
65 |
2 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:56.52 |
19 |
3 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
25m |
2:56.20 |
245 |
4 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:56.29 |
313 |
5 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
2:58.25 |
343 |
6 |
Mathilde Laustsen |
2003 |
0306AZ |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:00.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:55.89 |
81 |
2 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:55.15 |
25 |
3 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
2:54.99 |
38 |
4 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:55.09 |
199 |
5 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
2:55.42 |
138 |
6 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
2:56.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:52.44 |
232 |
2 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
50m |
2:49.83 |
249 |
3 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:49.42 |
209 |
4 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
2:49.59 |
132 |
5 |
Lea Andersen |
2003 |
0306AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:50.42 |
346 |
6 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:52.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
2:48.39 |
148 |
2 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.20 |
3 |
3 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NÆSTVED |
|
25m |
2:45.29 |
8 |
4 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
2:45.94 |
152 |
5 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.41 |
169 |
6 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
2:48.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
2:43.71 |
207 |
2 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
2:41.91 |
414 |
3 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
25m |
2:41.83 |
422 |
4 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
2:41.89 |
197 |
5 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
2:42.20 |
75 |
6 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:44.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Malou Carlsen |
2000 |
0036AO |
NAKSKOV |
|
25m |
2:38.27 |
405 |
2 |
Isabel K. Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
2:38.01 |
327 |
3 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
2:37.34 |
409 |
4 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
25m |
2:37.44 |
90 |
5 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
2:38.05 |
157 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:35.28 |
206 |
2 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
50m |
2:35.02 |
29 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
2:33.64 |
160 |
4 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
50m |
2:34.34 |
27 |
5 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
2:35.04 |
145 |
6 |
Pernille Jensen |
1998 |
9858AZ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:36.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:29.16 |
165 |
2 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:26.61 |
416 |
3 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
2:24.69 |
403 |
4 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
2:25.76 |
292 |
5 |
Isa Hovmand |
2000 |
0048BA |
SK-SYD |
|
25m |
2:29.03 |
407 |
6 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:33.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
14 januar 2018 |
Licens til Næstved IF |
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|