Startliste for Sydbank Cup Næstved
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 27-39
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Sydbank Cup Næstved 2018 |
|
Udskriftsdato |
14 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|
|
Arrangør |
NIF Svøm Næstved |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
|
41 |
2 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
|
344 |
3 |
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
0508AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:47.17 |
369 |
4 |
Line Stærmose |
2006 |
0622AM |
RINGSTED |
|
25m |
4:15.88 |
291 |
5 |
Ella Heide |
2005 |
0526AU |
SK-SYD |
|
25m |
|
213 |
6 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:38.41 |
365 |
2 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
3:32.27 |
308 |
3 |
Emilia Sander-Bjerge |
2003 |
0302BD |
SK-SYD |
|
25m |
3:20.76 |
33 |
4 |
Liva Mayland |
2006 |
0622AK |
NÆSTVED |
|
25m |
3:20.89 |
22 |
5 |
Merle Holmgaard |
2005 |
0538AO |
NÆSTVED |
|
25m |
3:32.74 |
348 |
6 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:45.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
3:12.30 |
242 |
2 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
3:09.76 |
42 |
3 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NÆSTVED |
|
25m |
3:06.53 |
306 |
4 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
3:08.84 |
19 |
5 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
50m |
3:11.18 |
278 |
6 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
3:15.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:05.11 |
210 |
2 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
3:04.85 |
342 |
3 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:04.28 |
25 |
4 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
3:04.72 |
301 |
5 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
3:04.89 |
138 |
6 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
3:05.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
3:02.57 |
249 |
2 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:57.93 |
178 |
3 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:56.81 |
72 |
4 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:57.11 |
149 |
5 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
2:58.63 |
205 |
6 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
3:02.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
2:55.93 |
81 |
2 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:52.11 |
76 |
3 |
Emma Olsen |
2003 |
0346AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:51.14 |
340 |
4 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:51.20 |
191 |
5 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:55.28 |
146 |
6 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:56.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:49.11 |
207 |
2 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
2:47.67 |
199 |
3 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
2:47.15 |
296 |
4 |
Ida Kjølby |
2003 |
0398BB |
SK-SYD |
|
25m |
2:47.30 |
176 |
5 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:47.85 |
338 |
6 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:50.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:45.28 |
409 |
2 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
TRITON B |
|
25m |
2:43.14 |
192 |
3 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:39.93 |
331 |
4 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:41.38 |
175 |
5 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:43.67 |
197 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
2:46.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
2:39.16 |
327 |
2 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
2:38.96 |
410 |
3 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
50m |
2:37.56 |
336 |
4 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:38.94 |
131 |
5 |
Amalie Østerlund |
2005 |
0584AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:38.98 |
12 |
6 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
2:39.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Emilia Lønborg |
2002 |
0214AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:36.90 |
8 |
2 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
2:34.02 |
402 |
3 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
25m |
2:33.36 |
407 |
4 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:33.45 |
422 |
5 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
2:35.63 |
154 |
6 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
2:37.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
403 |
1 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
2:24.11 |
292 |
2 |
Isa Hovmand |
2000 |
0048BA |
SK-SYD |
|
25m |
2:22.88 |
216 |
3 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
25m |
2:19.20 |
150 |
4 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
HOLBÆK |
|
25m |
2:19.89 |
169 |
5 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
2:23.18 |
160 |
6 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
25m |
2:28.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
14 januar 2018 |
Licens til Næstved IF |
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|