Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördagen 11 November 2017 kl. 09.00
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Sum-Sim Region 2 2017 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim P 15-16 |
Finaler (3) |
Sponsor: Speedo |
|
Beräknad start 10:59 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:21.58 |
223 |
4 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
25m |
3:05.66 |
129 |
5 |
Gabriel Hökemyr |
2002 |
AV0502 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:07.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
2:59.42 |
151 |
3 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:47.28 |
305 |
4 |
Simon Baastad |
2002 |
AC2102 |
ÖSA |
|
25m |
2:44.52 |
262 |
5 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:46.26 |
327 |
6 |
Anton Svennberg |
2002 |
AV3702 |
ÖSA |
|
25m |
2:56.92 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:44.25 |
170 |
2 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
2:38.92 |
108 |
3 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:27.25 |
150 |
4 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:22.81 |
147 |
5 |
August Mathisen |
2001 |
AF5901 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:24.25 |
176 |
6 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
2:34.91 |
235 |
7 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
2:43.53 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:17 |
|