Program for Vikingadoppet 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 10, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 282 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:08.08 | |
2 | 16 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:11.00 | |
3 | 219 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:12.93 | |
4 | 303 | Winberg Heidi | 1999 | HGANS SS | AW4899 | 25 m | 1:15.68 | |
5 | 35 | Nell Linnea | 2004 | KARLSKRONA | AD1804 | 25 m | 1:16.21 | |
6 | 19 | Sj Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 1:19.50 | |
7 | 63 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:19.86 | |
8 | 44 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:19.91 | |
9 | 39 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 1:19.94 | |
10 | 197 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 25 m | 1:20.64 | |
11 | 62 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:22.57 | |
12 | 216 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:22.59 | |
13 | 60 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:23.53 | |
14 | 178 | Lfstrm Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:23.73 | |
15 | 246 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 1:25.88 | |
16 | 61 | Riseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:25.94 | |
17 | 40 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:26.06 | |
18 | 286 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 1:26.87 | |
19 | 4 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 1:28.27 | |
20 | 46 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:28.40 | |
21 | 229 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:29.04 | |
22 | 32 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 25 m | 1:30.66 | |
23 | 64 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 1:30.68 | |
24 | 300 | Mattsson Gabriella | 2004 | HGANS SS | BF7204 | 25 m | 1:31.06 | |
25 | 196 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 25 m | 1:31.11 | |
26 | 297 | Larsson Lovisa | 2004 | HGANS SS | BQ3204 | 25 m | 1:31.19 | |
27 | 193 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:31.92 | |
28 | 278 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 1:32.36 | |
29 | 233 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:33.73 | |
30 | 192 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:34.54 | |
31 | 66 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 1:34.71 | |
32 | 205 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 1:35.67 | |
33 | 59 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:37.90 | |
34 | 238 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:38.80 | |
35 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 25 m | 1:41.99 | |
36 | 220 | Norln Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:44.06 | |
37 | 261 | Sjgren Annika | 2004 | VELLINGE-N | BT1804 | 25 m | 1:45.15 | |
38 | 296 | Bendz Turid | 2004 | HGANS SS | BT3204 | 25 m | 1:53.78 | |
39 | 213 | Mitic Natalia | 2006 | SK SYDSIM | AX0606 | 25 m | 1:58.99 | |
40 | 198 | Hadzalic Selma | 2005 | SK SYDSIM | AX9605 | 25 m | ||
41 | 225 | Sandstrm Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | ||
42 | 235 | Bothn Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 25 m | ||
43 | 256 | Prior Emi | 2004 | VELLINGE-N | BT3604 | 25 m | ||
44 | 263 | Thern Emelie | 2004 | VELLINGE-N | BV4404 | 25 m | ||
45 | 275 | Ohlsson Agnes | 2007 | STERLEN | AY0807 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 11 november 2017 |
Licensierad till: Simsllskapet Iden | Utskriftstid | 11:57 |