Startliste for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 38, 200m VU P14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:59.19 | 1:59.19 | |
2 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 25 m | 1:59.81 | 1:59.81 | |
3 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 2:02.16 | 2:02.16 | |
4 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 25 m | 2:02.18 | 2:02.18 | |
5 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:02.90 | 2:02.90 | |
6 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 2:03.14 | 2:03.14 | |
7 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 2:05.13 | 2:05.13 | |
8 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 2:05.29 | 2:05.29 | |
9 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 2:06.16 | 2:06.16 | |
10 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 2:06.17 | 2:06.17 | |
11 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 2:08.79 | 2:08.79 | |
12 | Pietarila Olli-Pekka | 2003 | OU | 03A223 | 25 m | 2:09.84 | 2:09.84 | |
13 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 2:09.99 | 2:09.99 | |
14 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 25 m | 2:10.25 | 2:10.25 | |
15 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 2:12.34 | 2:12.34 | |
16 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 2:12.50 | 2:12.50 |
15 v |
1 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 1:56.18 | 1:56.18 | |
2 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 25 m | 1:59.59 | 1:59.59 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 1:59.86 | 1:59.86 | |
4 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 2:00.21 | 2:00.21 | |
5 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 02A088 | 25 m | 2:00.41 | 2:00.41 | |
6 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 2:00.55 | 2:00.55 | |
7 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 2:00.98 | 2:00.98 | |
8 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 25 m | 2:01.31 | 2:01.31 | |
9 | Leppänen Antti | 2002 | LaUS | 02A243 | 25 m | 2:01.47 | 2:01.47 | |
10 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 2:01.92 | 2:01.92 | |
11 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 2:03.01 | 2:03.01 | |
12 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 2:04.06 | 2:04.06 | |
13 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 25 m | 2:04.98 | 2:04.98 | |
14 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 2:05.45 | 2:05.45 | |
15 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 2:05.51 | 2:05.51 | |
16 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 2:05.55 | 2:05.55 |
16 v |
1 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 1:56.58 | 1:56.58 | |
2 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 01A470 | 25 m | 1:57.58 | 1:57.58 | |
3 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 01A493 | 25 m | 1:57.70 | 1:57.70 | |
4 | Helminen Aleksi | 2001 | LaUS | 01A494 | 25 m | 1:59.60 | 1:59.60 | |
5 | Mustonen Joonas | 2001 | LaUS | 01A643 | 25 m | 2:00.21 | 2:00.21 | |
6 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 25 m | 2:00.71 | 2:00.71 | |
7 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 25 m | 2:00.76 | 2:00.76 | |
8 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 25 m | 2:00.84 | 2:00.84 | |
9 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 25 m | 2:00.92 | 2:00.92 | |
10 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 25 m | 2:02.65 | 2:02.65 | |
11 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 2:03.24 | 2:03.24 | |
12 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 25 m | 2:04.23 | 2:04.23 | |
13 | Envalds Kasper | 2001 | Vanders | 01A496 | 25 m | 2:04.61 | 2:04.61 | |
14 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 01A015 | 25 m | 2:05.21 | 2:05.21 | |
15 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 25 m | 2:05.54 | 2:05.54 | |
16 | Zimmermann Harry | 2001 | LaUS | 01A148 | 25 m | 2:05.82 | 2:05.82 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 29 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:40 |