Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 37, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:44.64 | |
2 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 2:50.13 | |
3 | 140 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:54.59 | |
4 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:54.96 | |
5 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:56.62 | |
6 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:01.89 | |
7 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:03.16 | |
8 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 3:06.11 | |
9 | 63 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 3:09.03 | |
10 | 173 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:10.62 | |
11 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:11.86 | |
12 | 406 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:13.46 | |
13 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:13.92 | |
14 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 3:14.22 | |
15 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 3:15.71 | |
16 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:15.96 | |
17 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:20.54 | |
18 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:21.02 | |
19 | 65 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:21.57 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 2:55.77 | |
2 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:59.54 | |
3 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:02.63 | |
4 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:04.54 | |
5 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 3:05.08 | |
6 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 3:07.76 | |
7 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:15.22 | |
8 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:16.25 | |
9 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:20.77 | |
10 | 192 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 3:20.85 | |
11 | 154 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:28.21 | |
12 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:33.41 | |
13 | 38 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:33.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |