Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber NordSj |
|
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 august 2017 |
|
|
|
|
Løb 17, 200m Medley Damer |
Finaler (12) |
Vejledende starttid 15:00 |
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
3:19.45 |
364 |
3 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
3:16.77 |
3 |
4 |
Anna Røjel |
2006 |
0634AG |
SØLLERØD |
|
25m |
3:18.95 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
3:15.39 |
74 |
2 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:14.38 |
396 |
3 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:12.51 |
240 |
4 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
3:13.76 |
314 |
5 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
3:14.62 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
386 |
1 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:10.78 |
22 |
2 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
TRITON B |
|
25m |
3:09.32 |
284 |
3 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
25m |
3:07.95 |
379 |
4 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
3:08.30 |
154 |
5 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
3:09.61 |
375 |
6 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
25m |
3:12.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
3:07.49 |
73 |
2 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
3:06.11 |
187 |
3 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:03.70 |
141 |
4 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
3:04.14 |
251 |
5 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
3:07.00 |
150 |
6 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
50m |
3:07.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
406 |
1 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
3:01.35 |
374 |
2 |
Rebecca Chur Fischer |
2005 |
0522AP |
GENTOFTE |
|
25m |
3:00.93 |
409 |
3 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.19 |
77 |
4 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:00.25 |
63 |
5 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
3:01.09 |
304 |
6 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:02.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:58.45 |
174 |
2 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:56.80 |
254 |
3 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:55.89 |
179 |
4 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:56.51 |
352 |
5 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SØLLERØD |
|
25m |
2:57.66 |
34 |
6 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
2:59.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Clara Secher Termansen |
2005 |
0556AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:54.34 |
18 |
2 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
2:53.90 |
348 |
3 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
25m |
2:53.54 |
291 |
4 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:53.72 |
25 |
5 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:54.29 |
60 |
6 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:54.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Mikkeline Mailund Clan |
2004 |
0494AT |
SØLLERØD |
|
25m |
2:52.01 |
339 |
2 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
25m |
2:50.62 |
350 |
3 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
2:49.00 |
391 |
4 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:49.90 |
9 |
5 |
Anna Leopold Brandt |
2004 |
0478AM |
TRITON B |
|
25m |
2:51.29 |
165 |
6 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:52.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
2:46.67 |
241 |
2 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
2:44.87 |
347 |
3 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
2:44.09 |
196 |
4 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
2:44.85 |
269 |
5 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:46.00 |
59 |
6 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:47.24 |
|
|
Heat 10 (12) (Årg. 2006-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
1 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
SLANGERUP |
|
25m |
3:01.09 |
412 |
2 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.33 |
194 |
3 |
Ida Skov Kragh |
2006 |
0698AG |
SLANGERUP |
|
25m |
2:52.16 |
76 |
4 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:58.51 |
278 |
5 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:00.70 |
320 |
6 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
3:02.52 |
|
|
Heat 11 (12) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:50.00 |
19 |
2 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
2:49.32 |
42 |
3 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
2:39.85 |
225 |
4 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
JYLLINGE |
|
25m |
2:41.57 |
419 |
5 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:49.42 |
215 |
6 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
25m |
2:51.67 |
|
|
Heat 12 (12) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:41.88 |
134 |
2 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:39.02 |
273 |
3 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:32.61 |
86 |
4 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
2:33.43 |
137 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
50m |
2:39.96 |
62 |
6 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:42.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|