Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber NordSj |
|
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 august 2017 |
|
|
|
|
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 13:10 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
2 |
Thomas Høgenhaug |
2003 |
0391AG |
SØLLERØD |
|
25m |
5:13.62 |
184 |
3 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:11.98 |
344 |
4 |
Valdemar Kristensen |
2003 |
0397AN |
SØLLERØD |
|
25m |
5:13.34 |
288 |
5 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
25m |
5:23.37 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
1 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
5:06.96 |
394 |
2 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
5:04.77 |
345 |
3 |
William Kristensen |
2003 |
0319AM |
SØLLERØD |
|
25m |
5:00.68 |
170 |
4 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:02.76 |
410 |
5 |
Oliver Lystlund |
2003 |
0363AA |
HOLBÆK |
|
50m |
5:06.56 |
346 |
6 |
Ludvig Montag |
2003 |
0357AI |
SØLLERØD |
|
25m |
5:07.32 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
367 |
1 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
0495AL |
GENTOFTE |
|
25m |
5:18.78 |
146 |
2 |
William Ølshøj |
2004 |
0415AC |
BIRKERØD |
|
50m |
5:08.37 |
178 |
3 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
4:51.48 |
199 |
4 |
Emil Witzner Hansen |
2004 |
0475AD |
LAKSEN |
|
25m |
5:02.59 |
157 |
5 |
Mads Naver |
2004 |
0405AH |
ALLERØD |
|
50m |
5:18.65 |
218 |
6 |
Frederik Lund Hirsbak |
2004 |
0481AB |
JYLLINGE |
|
25m |
5:23.05 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
50m |
4:57.52 |
151 |
2 |
Lucas Emil Christensen |
2003 |
0349AC |
ALLERØD |
|
50m |
4:39.97 |
135 |
3 |
Christian Boutrup |
2003 |
0337AA |
BIRKERØD |
|
50m |
4:21.09 |
168 |
4 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
4:36.91 |
64 |
5 |
Kasper Aagaard Jeppesen |
2003 |
0393AH |
LYNGBY |
|
50m |
4:57.47 |
219 |
6 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
JYLLINGE |
|
25m |
4:59.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|