Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 37
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber NordSj |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:39 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 august 2017 |
|
|
|
|
Løb 37, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 14:22 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
3:33.76 |
154 |
3 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
50m |
3:28.21 |
187 |
4 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:33.41 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
3:21.02 |
131 |
3 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:20.77 |
192 |
4 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
SLANGERUP |
|
25m |
3:20.85 |
65 |
5 |
Marie Juul-Olsen |
2004 |
0426AW |
LYNGBY |
|
25m |
3:21.57 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:16.25 |
391 |
2 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
GENTOFTE |
|
25m |
3:15.71 |
350 |
3 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
50m |
3:14.22 |
409 |
4 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:15.22 |
62 |
5 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
50m |
3:15.96 |
59 |
6 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:20.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
406 |
1 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
3:13.46 |
63 |
2 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
50m |
3:09.03 |
149 |
3 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
3:03.16 |
70 |
4 |
Emily Maack |
2004 |
0446AB |
LYNGBY |
|
50m |
3:06.11 |
339 |
5 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
25m |
3:11.86 |
30 |
6 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
3:13.92 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
348 |
1 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
25m |
3:05.08 |
277 |
2 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
25m |
3:02.63 |
225 |
3 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
JYLLINGE |
|
25m |
2:55.77 |
98 |
4 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
2:59.54 |
42 |
5 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
3:04.54 |
155 |
6 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
3:07.76 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
2:56.62 |
140 |
2 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:54.59 |
273 |
3 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:44.64 |
193 |
4 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
50m |
2:50.13 |
158 |
5 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
2:54.96 |
134 |
6 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:01.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:39 |
|