2018-09-19   22:50:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Västerbybadet Race 2017    Utskriftsdatum  07 oktober 2017   
  Tävlingsort  Götene    Utskriftstid  08:01   
  Arrangör  SK Götene         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 oktober 2017         
 
 
 
Gren 5, 50m Ryggsim Fl 10-11år  Försök (10) 
Sponsor: Åkessons Bil 
 
Heat 1 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
28  Emmy Lundman  2007  BA6207  BILLINGEN    25m   
49  Joline Sannö  2007  AP5607  KARLSBORG    25m   
187  Ebba Hellgren  2007  AZ9807  UDDEVALLA    25m   
               

 
Heat 2 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Sara Bergqvist  2007  AH4207  BILLINGEN    25m   
201  Malin Östblom  2007  BA1407  UDDEVALLA    25m   
220  Tea Jälevik  2007  AV8407  LYSEKIL SS    25m   
               

 
Heat 3 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
218  Tilda Holmberg  2006  AX5406  LYSEKIL SS    25m   
74  Isolde Ljungberg  2007  AL2207  LYSEKIL SS    25m  1:05.20 
81  Hanna Haggård  2007  AN9207  MARIESTAD    50m  1:07.89 
43  Tuva Karlén  2006  AR0406  KARLSBORG    25m   

 
Heat 4 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Hanna Martinsson  2006  AF5606  KARLSBORG    25m  1:01.24 
100  Alma Haknert  2007  AH1807  SK ALINGSÅ    25m  58.93 
35  Elsa Florén  2007  AL6807  FALKÖPING    25m  1:00.01 
154  Maja Ericsson  2007  AO3207  TROLLHÄTTA    25m  1:02.09 

 
Heat 5 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Stella Andersson  2007  AO5607  SKÖVDE SS    25m  56.83 
36  Felicia Jansson  2007  AA3407  FALKÖPING    25m  53.48 
127  Wilma Lendin Lundgren  2007  AO7607  SKÖVDE SS    25m  54.68 
27  Tindra Hermansson  2006  AN7806  BILLINGEN    25m  58.55 

 
Heat 6 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Majken Olsson  2007  AW7407  UDDEVALLA    50m  52.44 
199  Elsa Vikarand  2007  AW4207  UDDEVALLA    25m  52.06 
181  Maja Borg  2006  BI6206  UDDEVALLA    25m  52.11 
125  Lisa Köllerström  2007  AO8607  SKÖVDE SS    25m  52.86 

 
Heat 7 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
184  Saga Eriksson  2007  AV9607  UDDEVALLA    25m  52.02 
195  Vilma Olsson  2007  AK4407  UDDEVALLA    25m  49.90 
24  Kornelia Carlsten  2006  AK5806  BILLINGEN    25m  51.60 
34  Emilia Tallberg  2006  AO2206  DEJE SS    25m  52.02 

 
Heat 8 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
182  Ella Cedergren  2006  BI7206  UDDEVALLA    25m  48.23 
37  Clara Jonsson  2006  AD3406  FALKÖPING    25m  43.78 
Agnes Alfredsson  2006  BH8606  SK GÖTENE    25m  46.77 
152  Linnea Alfredsson  2006  BI4206  TROLLHÄTTA    25m  49.62 

 
Heat 9 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
114  Isabelle Gereonsson  2007  AA8407  SKÖVDE SS    25m  47.81 
67  Klara Torén  2006  AB1406  LIDKÖPING    25m  42.74 
197  Märta Ryrrmalm  2006  BA1806  UDDEVALLA    25m  46.63 
189  Ebba Kjellberg  2006  AZ2206  UDDEVALLA    25m  49.21 

 
Heat 10 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
171  Julia Olsson  2006  AB9206  TROLLHÄTTA    25m  47.07 
129  Sara Markevind  2006  AD7206  SKÖVDE SS    25m  40.02 
57  Agnes Carlsson-Djerf  2006  AD6606  LIDKÖPING    25m  44.40 
194  Tilia Olsson  2006  BC9606  UDDEVALLA    25m  48.27 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  07 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  08:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner