Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
|
133 |
4 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
57.57 |
370 |
5 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
53.59 |
128 |
6 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.21 |
350 |
7 |
Wilma Söderlind |
2007 |
AH7207 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Bonnie Tham |
2006 |
BG5406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
51.67 |
403 |
3 |
Magda Westberg |
2005 |
AT5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
48.40 |
161 |
4 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
46.72 |
235 |
5 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
50m |
45.46 |
228 |
6 |
Klara Högfeldt |
2005 |
AL0205 |
SKK |
|
25m |
45.79 |
390 |
7 |
Signe Kling |
2005 |
AT8605 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
46.75 |
107 |
8 |
Tilda Ericsson |
2006 |
AR9806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
50.51 |
77 |
9 |
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.28 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2 |
Estelle Ersöz |
2005 |
BD9405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.52 |
70 |
3 |
Astrid Rosén |
2005 |
AL7205 |
MOTALA SS |
|
50m |
44.09 |
330 |
4 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.77 |
261 |
5 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.54 |
289 |
6 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.65 |
291 |
7 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.94 |
86 |
8 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.39 |
203 |
9 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.82 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
349 |
2 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
43.17 |
103 |
3 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.53 |
324 |
4 |
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
BB3805 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
42.42 |
19 |
5 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.56 |
357 |
6 |
Frida Wallman |
2005 |
AQ6405 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
42.20 |
240 |
7 |
Matilda Sandquist |
2005 |
AG1805 |
SKK |
|
50m |
42.48 |
282 |
8 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.06 |
223 |
9 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
43.41 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
379 |
2 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.62 |
48 |
3 |
Klara Klingberg |
2006 |
AW0206 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.39 |
258 |
4 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.81 |
244 |
5 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
39.07 |
149 |
6 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.29 |
187 |
7 |
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.97 |
154 |
8 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
40.47 |
87 |
9 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
41.08 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.68 |
214 |
3 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
38.49 |
245 |
4 |
Klara Svenheim |
2005 |
AT9205 |
SKK |
|
50m |
37.66 |
276 |
5 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.47 |
176 |
6 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.64 |
163 |
7 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.16 |
152 |
8 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.62 |
199 |
9 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.69 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.08 |
206 |
3 |
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
SKK |
|
50m |
36.31 |
156 |
4 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.18 |
294 |
5 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.83 |
67 |
6 |
Leija Johansson Junttila |
2006 |
AK2206 |
MOTALA SS |
|
50m |
33.36 |
56 |
7 |
Johanna Torell |
2005 |
AD9205 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
36.31 |
230 |
8 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
36.49 |
28 |
9 |
Vera Steen |
2005 |
AD4405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.27 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|