Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 4, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:04.99 | |
2 | 66 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:06.98 | |
3 | 148 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 1:09.34 | |
4 | 233 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:11.31 | |
5 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:12.00 | |
6 | 92 | Cerps Gustavs | 2004 | SK NEPTUN | AJ3704 | 25 m | 1:12.63 | |
7 | 388 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:12.66 | |
8 | 200 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 1:13.59 | |
9 | 130 | Haargaard Morten | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 1:14.13 | |
10 | 178 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 1:15.94 | |
11 | 293 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:16.99 | |
12 | 170 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 1:17.07 | |
13 | 320 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:21.60 | |
14 | 366 | Barkarö Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AI7904 | 25 m | 1:24.78 | |
15 | 52 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 1:24.79 | |
16 | 25 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:25.22 | |
17 | 405 | Widstrand Isak | 2004 | ÅKERSBERGA | AA1113 | 25 m | 1:26.22 | |
18 | 17 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:27.81 | |
19 | 20 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:28.19 | |
20 | 69 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | 1:28.37 | |
21 | 380 | Glassel Kalle | 2003 | ÅKERSBERGA | AS5303 | 25 m | 1:31.45 | |
22 | 397 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | 1:31.74 | |
23 | 140 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 1:32.10 | |
24 | 30 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:33.03 | |
25 | 335 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:34.26 | |
26 | 27 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:35.18 | |
27 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 1:40.31 | |
28 | 404 | Westerlund Felix | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ2704 | 25 m | 1:41.23 | |
29 | 253 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:42.28 | |
30 | 389 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 25 m | 1:44.79 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:29 |