2018-12-12   13:52:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
294  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  32.83   
67  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  50 m  33.36   
156  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  34.18   
56  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  36.31   
206  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  50 m  36.31   
175  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  36.36   
230  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  36.49   
143  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  50 m  37.08   
28  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  37.27   
10  276  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  37.47   
11  176  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  50 m  37.64   
12  245  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  50 m  37.66   
13  163  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m  38.16   
14  214  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  38.49   
15  152  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  38.62   
16  188  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  38.68   
17  199  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  38.69   
18  244  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  39.07   
19  149  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  50 m  39.29   
20  258  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  39.81   
21  187  Stenbeck Alice  2006  SK NEPTUN  AG1406  25 m  39.97   
22  48  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  40.39   
23  154  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  50 m  40.47   
24  379  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  40.62   
25  87  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  41.08   
26  19  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  41.56   
27  357  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  50 m  42.20   
28  324  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  42.42   
29  240  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  50 m  42.48   
30  103  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  42.53   
31  282  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  43.06   
32  349  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  50 m  43.17   
33  223  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  43.41   
34  261  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  43.54   
35  289  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  43.65   
36  330  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  43.77   
37  291  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  43.94   
38  70  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  50 m  44.09   
39  86  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  25 m  44.39   
40  112  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  25 m  44.52   
41  203  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  44.82   
42  235  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  50 m  45.46   
43  228  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  45.79   
44  161  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  46.72   
45  390  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  46.75   
46  403  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  48.40   
47  107  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  50 m  50.51   
48  32  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  51.67   
49  77  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  53.28   
50  370  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  53.59   
51  128  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  25 m  54.21   
52  227  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  54.49   
53  133  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  57.57   
54  210  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m     
55  287  Sönner Carolina  2007  SÖDERTÄLJE  AW6207  25 m     
56  350  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner