2018-12-15   05:31:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
286  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:04.29   
368  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:07.32   
201  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  1:07.39   
267  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  1:08.59   
234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:09.53   
217  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:09.74   
91  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  1:10.33   
237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:11.30   
241  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:11.76   
10  295  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:12.73   
11  308  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:12.75   
12  309  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  1:14.25   
13  189  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:14.82   
14  186  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  1:15.42   
15  392  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  1:15.51   
16  85  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:15.65   
17  207  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:15.88   
18  79  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  1:16.55   
19  57  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  1:17.02   
20  246  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:17.18   
21  274  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:18.66   
22  348  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:18.98   
23  340  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:19.92   
24  250  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:19.95   
25  71  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  1:20.16   
26  319  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:21.17   
27  256  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  1:21.51   
28  61  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  1:23.05   
29  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  1:23.14   
30  407  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:24.52   
31  361  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  25 m  1:24.71   
32  360  Öberg Sandra  2001  TYRESÖ SS  BG0401  25 m  1:26.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner