2018-12-15   04:00:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
275  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:04.99   
66  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  1:06.98   
148  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  1:09.34   
233  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:11.31   
277  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:12.00   
92  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  1:12.63   
388  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:12.66   
200  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  1:13.59   
130  Haargaard Morten  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  1:14.13   
10  178  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  1:15.94   
11  293  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:16.99   
12  170  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  1:17.07   
13  320  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:21.60   
14  366  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:24.78   
15  52  Sandstedt Marcus  2003  LIDINGÖ SK  AK5103  25 m  1:24.79   
16  25  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:25.22   
17  405  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:26.22   
18  17  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:27.81   
19  20  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:28.19   
20  69  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  1:28.37   
21  380  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  1:31.45   
22  397  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  1:31.74   
23  140  Hörberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  25 m  1:32.10   
24  30  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  1:33.03   
25  335  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:34.26   
26  27  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:35.18   
27  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  25 m  1:40.31   
28  404  Westerlund Felix  2004  ÅKERSBERGA  AJ2704  25 m  1:41.23   
29  253  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  1:42.28   
30  389  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:44.79   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner