2018-12-15   06:12:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
276  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  31.03   
67  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  50 m  31.07   
294  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  31.65   
56  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  32.06   
48  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  25 m  32.08   
156  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  32.35   
163  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m  32.43   
230  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  50 m  33.78   
206  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  50 m  33.91   
10  199  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  34.03   
11  176  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  50 m  34.05   
12  244  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  34.14   
13  214  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  50 m  34.20   
14  245  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  34.29   
15  143  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  34.33   
16  425  Lyrberg Olivia  2005  ÄLVSJÖ SF  BF8205  25 m  34.46   
17  175  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  34.60   
18  28  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  34.78   
19  379  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  34.80   
20  324  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  35.03   
21  357  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  35.04   
22  187  Stenbeck Alice  2006  SK NEPTUN  AG1406  50 m  35.07   
23  188  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  35.14   
24  240  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  50 m  35.15   
25  152  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  50 m  35.22   
26  86  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  35.46   
27  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  25 m  35.54   
28  154  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  50 m  35.55   
29  330  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  35.62   
30  19  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  35.77   
31  349  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  35.77   
32  87  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  35.91   
33  258  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  35.96   
34  291  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  36.09   
35  149  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  36.63   
36  289  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  36.70   
37  226  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  36.84   
38  261  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  36.94   
39  235  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  36.97   
40  70  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  37.05   
41  370  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  37.09   
42  223  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  50 m  37.50   
43  418  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ SF  AS7205  25 m  37.87   
44  203  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  50 m  37.90   
45  403  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  37.94   
46  161  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  50 m  38.03   
47  350  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m  38.23   
48  103  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  38.25   
49  77  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  38.37   
50  228  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  38.41   
51  112  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  25 m  38.48   
52  10  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  25 m  38.63   
53  282  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  38.78   
54  210  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  41.40   
55  128  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  25 m  41.52   
56  34  Örsing Emma  2005  GUSTAVSBER  BK0805  25 m  41.66   
57  390  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  41.86   
58  411  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  41.97   
59  422  Helgstrand Sofie  2006  ÄLVSJÖ SF  BH2806  25 m  42.35   
60  426  Sundström Emilia  2006  ÄLVSJÖ SF  BH5806  25 m  43.54   
61  107  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  50 m  43.96   
62  227  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  44.25   
63  12  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m  44.72   
64  133  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  45.73   
65  412  Nathorst-Böös Ingrid  2005  HELLAS SK  BN6205  50 m  47.05   
66  420  Eriksson Tuva  2006  ÄLVSJÖ SF  BH1806  25 m  49.48   
67  287  Sönner Carolina  2007  SÖDERTÄLJE  AW6207  25 m  50.70   
68  356  Wallman Fanny  2006  TYRESÖ SS  BI1606  25 m  51.72   
69  311  Andersson Maja  2006  TYRESÖ SS  BI9206  25 m  53.85   
70  322  Börnesson Fidelie  2007  TYRESÖ SS  AZ8207  25 m     
71  339  Pahlén Ella  2007  TYRESÖ SS  AZ0407  25 m     
72  352  Tiippana-Henriksson Felicia  2008  TYRESÖ SS  AN4208  25 m     
73  435  Candinger Anna  2007  TYRESÖ SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner