2018-10-20   15:08:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

29_S
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
275  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  33.09   
66  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  33.31   
388  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  36.43   
148  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  36.96   
233  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  37.23   
200  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  37.37   
130  Haargaard Morten  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  38.12   
170  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  38.44   
277  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  38.92   
10  421  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ SF  AO0303  25 m  39.89   
11  405  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  40.91   
12  293  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  41.43   
13  169  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  41.82   
14  162  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  42.09   
15  52  Sandstedt Marcus  2003  LIDINGÖ SK  AK5103  25 m  43.00   
16  320  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  43.56   
17  367  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  43.88   
18  25  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  44.25   
19  380  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  44.56   
20  30  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  44.74   
21  69  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  45.65   
22  366  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  45.66   
23  389  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  46.59   
24  17  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  47.23   
25  20  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  47.63   
26  397  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  47.88   
27  27  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  48.25   
28  105  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  48.27   
29  253  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  48.54   
30  140  Hörberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  25 m  48.85   
31  183  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  49.04   
32  391  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  50.36   
33  335  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  50.88   
34  264  Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  50.90   
35  416  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m  50.93   
36  404  Westerlund Felix  2004  ÅKERSBERGA  AJ2704  25 m  58.06   
37  14  Taghikhani Victor  2003  BOTK-RÖNN  AX9303  50 m  1:00.22   
38  260  Edgren Alvin  2003  SÖDERTÄLJE  AQ8703  25 m  1:00.92   
39  24  Magnusson Alexander  2004  GUSTAVSBER    25 m     
40  325  Edenberg William  2003  TYRESÖ SS  AZ1103  25 m     
41  329  Kanth Anton  2004  TYRESÖ SS  AV8304  25 m     
42  436  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner