2018-08-19   13:45:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

28_S
Gren 28, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
59  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  35.60   
273  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  50 m  36.13   
62  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  36.65   
213  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  36.71   
90  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  37.56   
290  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  37.68   
378  Galway Isabella  2003  ÅKERSBERGA  AA3203  25 m  38.16   
313  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  38.23   
39  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  38.84   
10  95  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  39.69   
11  232  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  39.72   
12  63  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  39.85   
13  110  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  40.50   
14  58  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  25 m  40.52   
15  222  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  41.93   
16  109  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  42.11   
17  353  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  42.25   
18  376  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  BI9603  25 m  42.37   
19  78  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  42.45   
20  216  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  50 m  42.82   
21  47  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m  42.93   
22  342  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  43.01   
23  297  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  50 m  43.08   
24  102  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  43.44   
25  97  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  43.81   
26  252  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  43.83   
27  115  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  43.92   
28  385  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  44.12   
29  138  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  44.34   
30  292  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  44.46   
31  307  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  44.65   
32  393  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  44.86   
33  144  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  45.13   
34  126  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  50 m  45.30   
35  179  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  45.34   
36  331  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  45.56   
37  104  Eneroth Ebba  2003  SK NEPTUN  BW2403  25 m  45.62   
38  305  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  45.64   
39  396  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  45.65   
40  50  Liljeberg Beata  2003  LIDINGÖ SK  BV1803  25 m  45.66   
41  174  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  45.66   
42  49  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  45.67   
43  375  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  45.70   
44  270  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  45.73   
45  395  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  45.97   
46  160  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  46.12   
47  398  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  46.47   
48  299  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  46.54   
49  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  46.63   
50  255  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  50 m  46.64   
51  211  Björlin Millie  2003  SKK  CB8203  25 m  46.66   
52  272  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m  46.77   
53  288  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  46.82   
54  42  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  47.64   
55  43  Fahlén Alice  2003  LIDINGÖ SK  BQ0203  50 m  47.73   
56  419  Brinne Roos Stella  2004  ÄLVSJÖ SF  BG0204  25 m  48.32   
57  197  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m  49.19   
58  33  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m  49.37   
59  300  Zoubairi Josefine  2003  SÖDERTÄLJE  BT7203  25 m  49.96   
60  153  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  50.00   
61  410  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m  50.02   
62  314  Arvidsson Matilda  2004  TYRESÖ SS  BU7804  25 m  51.72   
63  355  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  52.41   
64  317  Bergvall Tilde  2004  TYRESÖ SS  BV8804  25 m  56.23   
65  26  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m     
66  73  Aldén Sophia  2003  SK NEPTUN  CC4403  25 m     
67  131  Hammarén Amanda  2003  SK NEPTUN  CC4203  25 m     
68  147  Khimji Ursula  2004  SK NEPTUN  BZ0204  25 m     
69  306  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m     
70  402  Tormo Lind Marina  2003  ÅKERSBERGA  CB2603  25 m     
71  424  Jonsson Elsa  2004  ÄLVSJÖ SF  BY3404  25 m     
72  429  Krigsman Milla  2004  TYRESÖ SS  BU8804  25 m    EFT 
73  430  Sandell Linn  2003  TYRESÖ SS  ca0603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner