2018-10-20   16:00:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  40.41   
294  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  40.97   
276  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  41.15   
206  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  41.70   
163  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m  41.82   
56  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  42.08   
67  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  50 m  42.47   
143  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  42.95   
230  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  42.98   
10  156  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  43.15   
11  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  25 m  43.49   
12  188  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  44.10   
13  240  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  44.12   
14  86  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  44.48   
15  187  Stenbeck Alice  2006  SK NEPTUN  AG1406  25 m  44.88   
16  245  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  45.09   
17  379  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  45.48   
18  199  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  45.63   
19  223  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  45.88   
20  291  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  46.05   
21  258  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  46.25   
22  282  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  47.25   
23  112  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  25 m  47.43   
24  411  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  47.43   
25  349  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  47.51   
26  227  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  47.65   
27  261  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  47.65   
28  324  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  47.71   
29  48  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  50 m  47.73   
30  289  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  47.85   
31  161  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  50 m  47.93   
32  152  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  47.94   
33  19  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  48.16   
34  425  Lyrberg Olivia  2005  ÄLVSJÖ SF  BF8205  25 m  48.18   
35  176  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  50 m  48.27   
36  87  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  48.34   
37  175  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  48.48   
38  149  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  50 m  48.97   
39  403  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  49.11   
40  214  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  50 m  49.27   
41  128  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  25 m  49.47   
42  226  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  49.62   
43  370  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  49.67   
44  103  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  49.90   
45  330  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  49.98   
46  133  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  50.11   
47  154  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  50.57   
48  28  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  50.61   
49  203  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  50.63   
50  77  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  50.93   
51  210  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  52.30   
52  107  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  25 m  52.38   
53  418  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ SF  AS7205  25 m  52.47   
54  228  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  52.65   
55  350  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m  53.07   
56  12  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  25 m  53.29   
57  10  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  25 m  53.83   
58  422  Helgstrand Sofie  2006  ÄLVSJÖ SF  BH2806  25 m  54.22   
59  70  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  54.64   
60  333  Lindwall Lillian  2006  TYRESÖ SS  AV3606  25 m  56.75   
61  390  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  58.05   
62  311  Andersson Maja  2006  TYRESÖ SS  BI9206  25 m  1:01.64   
63  287  Sönner Carolina  2007  SÖDERTÄLJE  AW6207  25 m  1:02.63   
64  34  Örsing Emma  2005  GUSTAVSBER  BK0805  25 m     
65  322  Börnesson Fidelie  2007  TYRESÖ SS  AZ8207  25 m     
66  334  Lundstedt Kajsa  2005  TYRESÖ SS  BS6205  25 m     
67  339  Pahlén Ella  2007  TYRESÖ SS  AZ0407  25 m     
68  356  Wallman Fanny  2006  TYRESÖ SS  BI1606  25 m     
69  412  Nathorst-Böös Ingrid  2005  HELLAS SK  BN6205  25 m     
70  426  Sundström Emilia  2006  ÄLVSJÖ SF  BH5806  25 m     
71  435  Candinger Anna  2007  TYRESÖ SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner